Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 1 | Slutsk | View events | |
Aggr. | Slutsk | 2 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | BATE | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | View events | |
Aggr. | Dinamo Brest | 2 - 1 | BATE |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 1 | Lokomotiv Gomel | View events | |
Aggr. | Lokomotiv Gomel | 1 - 5 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 2 | Dinamo Brest | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Aggr. | Dinamo Minsk | 2 - 2 | Dinamo Brest | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Slutsk | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Slutsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | View events | |
Aggr. | Torpedo BelAZ | 1 - 2 | Slutsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | BATE | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Minsk | View events | |
Aggr. | Minsk | 1 - 3 | BATE |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 2 - 3 | Minsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slutsk | 3 - 0 | Smorgon | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 0 | Slavia | |
Wednesday | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 1 | Naftan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 1 | Vitebsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
BATE | 4 - 2 | Isloch | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Minsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slonim | 0 - 2 | Dinamo Brest | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 0 - 5 | Neman Grodno | View events |
Friday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 0 | Gorodeya | View events |
Friday | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 1 | Vitebsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 4 | Slutsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Smorgon | 3 - 0 | Granit | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Senno | 0 - 1 | Naftan | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Baranovichi | 3 - 2 | Belshina | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Torpedo BelAZ | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | Krumkachy | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slavia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Vertikal | 1 - 6 | Isloch | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 1 | Dinamo Minsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Lida | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Mogilev | 0 - 4 | BATE | View events |