Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Levski Sofia | 1 - 2 | Cherno more | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Cherno more | 5 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 3 | Cherno more | View events | |
Aggr. | Lokomotiv Plovdiv | 3 - 8 | Cherno more | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ludogorets | 0 - 0 | Levski Sofia | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Levski Sofia | 1 - 0 | Ludogorets | View events | |
Aggr. | Levski Sofia | 1 - 0 | Ludogorets |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Cherno more | 1 - 0 | Lokomotiv GO | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Lokomotiv GO | 0 - 5 | Cherno more | View events | |
Aggr. | Lokomotiv GO | 0 - 6 | Cherno more | ||
Saturday | |||||
FT
|
Levski Sofia | 3 - 0 | Haskovo | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Haskovo | 1 - 1 | Levski Sofia | View events | |
Aggr. | Haskovo | 1 - 4 | Levski Sofia | ||
Sunday | |||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Lokomotiv Sofia | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Sofia | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | View events | |
Aggr. | Lokomotiv Sofia | 2 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lovech | 0 - 0 | Ludogorets | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ludogorets | 5 - 0 | Lovech | View events | |
Aggr. | Ludogorets | 5 - 0 | Lovech |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Mezdra | 0 - 4 | Botev Plovdiv | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 7 | Levski Sofia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Vereya | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Montana | 2 - 1 | CSKA Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Razlog | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 4 - 0 | Rakovski 2011 | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Burgas | 0 - 1 | Beroe | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 0 - 6 | Bansko | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Galabovo | 1 - 0 | Marek | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 1 - 3 | Haskovo | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sozopol | 0 - 2 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Manastirishte 2000 | 1 - 4 | Lokomotiv GO | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 3 - 0 | Dobrudzha 1919 | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
PSFK Chernomorets Burgas | 1 - 3 | Slavia Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Vratsa | 1 - 5 | Ludogorets | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 1 - 2 | Lovech | View events |