Club Friendlies

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 08/01/2020
FT
Dong Thap 1 - 0 Sanna Khanh Hoa
Wednesday 08/01/2020
FT
Bà Ria Vũng Tàu 3 - 1 Long An
Wednesday 08/01/2020
FT
Can Tho 3 - 0 An Giang
Friday 10/01/2020
FT
Dong Thap 1 - 2 An Giang
Friday 10/01/2020
FT
Long An 5 - 2 Tay Ninh
Friday 10/01/2020
FT
Can Tho 2 - 0 Sanna Khanh Hoa
Friday 10/01/2020
FT
Boeung Ket 1 - 4 Kedah
Saturday 11/01/2020
FT
Dandenong Thunder 4 - 0 Melbourne Knights
Saturday 11/01/2020
FT
Szombathelyi Haladás 2 - 0 Siófok
Saturday 11/01/2020
FT
Soroksár SC 1 - 3 Szolnoki MÁV
Saturday 11/01/2020
FT
Soroksár SC 0 - 1 Kazincbarcika
Sunday 12/01/2020
FT
An Giang 0 - 3 Sanna Khanh Hoa
Sunday 12/01/2020
FT
Can Tho 1 - 1 Dong Thap
Sunday 12/01/2020
FT
Angkor Tiger 0 - 1 Kedah
Tuesday 14/01/2020
FT
Nam Dinh 3 - 1 Hai Phong
Tuesday 14/01/2020
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 3 - 1 Sai Gon
Tuesday 14/01/2020
FT
Tay Ninh 1 - 4 Pho Hien
Tuesday 14/01/2020
FT
Bà Ria Vũng Tàu 2 - 1 Bình Phước
Tuesday 14/01/2020
FT
Quang Nam 1 - 2 Viettel
Tuesday 14/01/2020
FT
Hoang Anh Gia Lai 1 - 3 Than Quang Ninh
Tuesday 14/01/2020
FT
Ho Chi Minh City 0 - 1 Jeonnam Dragons
Tuesday 14/01/2020
FT
Phnom Penh Crown 1 - 2 Kedah
Wednesday 15/01/2020
FT
Kazincbarcika 1 - 0 Minai
Thursday 16/01/2020
FT
Bình Phước 1 - 1 Long An
Thursday 16/01/2020
FT
Bà Ria Vũng Tàu 3 - 0 Pho Hien
Thursday 16/01/2020
FT
Szombathelyi Haladás 1 - 3 Tiszakécske
Friday 17/01/2020
FT
Emelec 2 - 0 ES Sétif
Friday 17/01/2020
FT
Ho Chi Minh City 0 - 1 Ulsan
Saturday 18/01/2020
FT
Dong Thap 0 - 2 Can Tho
Saturday 18/01/2020
FT
Vasas 1 - 0 Soroksár SC
Saturday 18/01/2020
FT
Para Hills Knights 2 - 1 West Adelaide
Saturday 18/01/2020
FT
Dubrava Zagreb 3 - 0 Hrvatski Dragovoljac
Saturday 18/01/2020
FT
FC Košice 3 - 0 Szolnoki MÁV
Saturday 18/01/2020
FT
Vasas 0 - 0 Šamorín
Saturday 18/01/2020
FT
Borec 2 - 2 Rabotnički
Wednesday 22/01/2020
FT
Para Hills Knights 0 - 1 South Adelaide Panthers
Wednesday 22/01/2020
FT
Adelaide Blue Eagles 2 - 1 Western Strikers
Thursday 23/01/2020
FT
Adelaide City 2 - 0 Cumberland United
Thursday 23/01/2020
FT
Sūduva 2 - 3 Metta / LU
Friday 24/01/2020
FT
MetroStars 7 - 0 West Adelaide
Saturday 25/01/2020
FT
Hrvatski Dragovoljac 0 - 3 Kustošija
Saturday 25/01/2020
FT
SCM Gloria Buzău 0 - 3 Turris-Oltul T. Măgurele
Saturday 25/01/2020
FT
Győri ETO 2 - 1 Šamorín
Saturday 25/01/2020
FT
Olimpia Elbląg 1 - 2 Elana Toruń
Saturday 25/01/2020
FT
Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete
Saturday 25/01/2020
FT
Ried II 2 - 0 Austria Salzburg
Saturday 25/01/2020
FT
VfL Oldenburg 1 - 4 Atlas Delmenhorst
Saturday 25/01/2020
FT
Kaan-Marienborn 3 - 1 Düren Merzenich
Saturday 25/01/2020
FT
Uherský Brod 3 - 1 Púchov
Saturday 25/01/2020
FT
Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar
Wednesday 29/01/2020
FT
Khimik-Arsenal 2 - 0 Kaluga
Wednesday 29/01/2020
FT
GKS Katowice 0 - 2 Ślęza Wrocław
Wednesday 29/01/2020
FT
GKS Katowice 3 - 0 Stal Brzeg
Thursday 30/01/2020
FT
KAMAZ 1 - 1 Volga Ulyanovsk
Thursday 30/01/2020
FT
Hemelingen 1 - 2 TB Uphusen
Friday 31/01/2020
FT
Emelec 2 - 0 LDU Portoviejo
Friday 31/01/2020
FT
Widzew Łódź 4 - 0 Gryf Wejherowo
Saturday 01/02/2020
FT
Cumberland United 1 - 1 Sturt Lions
Saturday 01/02/2020
FT
Adelaide Olympic 3 - 5 Adelaide Comets
Saturday 01/02/2020
FT
Mt Druitt Town 1 - 1 Blacktown City
Saturday 01/02/2020
FT
Manly United 2 - 0 Sydney Olympic
Saturday 01/02/2020
FT
Lions 3 - 0 SC Wanderers
Saturday 01/02/2020
FT
Podbrezová 3 - 0 Tatran Prešov
Saturday 01/02/2020
FT
Ruch Chorzów 0 - 1 Garbarnia Kraków
Saturday 01/02/2020
FT
Grödig 2 - 1 Kufstein
Saturday 01/02/2020
FT
Nafta 8 - 1 Varteks Varaždin
Saturday 01/02/2020
FT
Hajduk Split II 3 - 1 Široki Brijeg
Saturday 01/02/2020
FT
Riteriai 0 - 0 Metta / LU
Sunday 02/02/2020
FT
Rockdale Ilinden 4 - 1 Bonnyrigg White Eagles
Wednesday 05/02/2020
FT
Tay Ninh 3 - 3 Dong Thap
Wednesday 05/02/2020
FT
Chernomorets 2 - 3 Tyumen
Wednesday 05/02/2020
FT
Zrinjski 0 - 2 Rudar Prijedor
Friday 07/02/2020
FT
Brinkumer SV 3 - 2 Oberneuland
Saturday 08/02/2020
FT
Saturn Ramenskoye 1 - 0 Ryazan
Saturday 08/02/2020
FT
Wormatia Worms 5 - 1 Neckarsulmer SU
Sunday 09/02/2020
FT
Khimik-Arsenal 2 - 1 Kvant
Sunday 09/02/2020
FT
Hajduk Split II 1 - 1 Dugopolje
Tuesday 11/02/2020
FT
Sturm Graz II 2 - 5 Admira II
Thursday 13/02/2020
FT
Saburtalo 3 - 1 Alcoyano
Saturday 15/02/2020
FT
Krško 1 - 2 Lučko
Saturday 15/02/2020
FT
Khimik-Arsenal 3 - 0 Ryazan
Saturday 15/02/2020
FT
Široki Brijeg 3 - 2 Tuzla City
Monday 17/02/2020
FT
Legion Dynamo 2 - 1 Spartak Nal'chik
Tuesday 18/02/2020
FT
Chernomorets 1 - 2 Akron
Tuesday 18/02/2020
FT
Zvezda Perm 1 - 0 Ufa II
Tuesday 18/02/2020
FT
Hessen Dreieich 7 - 0 Bad Vilbel
Wednesday 19/02/2020
FT
Weiz 0 - 14 Rapid Wien II
Thursday 20/02/2020
FT
Long An 3 - 1 Tay Ninh
Friday 21/02/2020
FT
Legion Dynamo 3 - 1 Dinamo Stavropol
Saturday 22/02/2020
FT
Can Tho 2 - 1 An Giang
Saturday 22/02/2020
FT
Kaluga 0 - 0 Kuban Krasnodar
Saturday 22/02/2020
FT
Torpedo Vladimir 3 - 3 Ryazan
Saturday 22/02/2020
FT
ASU Poli Timişoara 2 - 1 Zemun
Sunday 23/02/2020
FT
Chernomorets 0 - 0 Sokol Saratov
Sunday 23/02/2020
FT
Žilina II 2 - 1 Dubnica
Sunday 23/02/2020
FT
Stuttgart II 8 - 0 Oberachern
Tuesday 25/02/2020
FT
Legion Dynamo 0 - 0 Dinamo Bryansk
Friday 28/02/2020
FT
Biolog 1 - 3 Zenit Izhevsk
Saturday 29/02/2020
FT
Znamya Truda 0 - 3 Dinamo Bryansk
Saturday 29/02/2020
FT
Strogino 1 - 1 Ryazan
Sunday 01/03/2020
FT
Žilina II 1 - 0 Dukla Banská Bystrica
Monday 02/03/2020
FT
Olimp-Dolgoprudny 1 - 1 Sokol Saratov
Friday 06/03/2020
FT
Chernomorets 1 - 3 Lada Dimitrovgrad
Friday 06/03/2020
FT
Zorkiy 3 - 4 Saturn Ramenskoye
Saturday 07/03/2020
FT
Luki-Energiya 2 - 2 Kaluga
Saturday 07/03/2020
FT
Strogino 2 - 1 Kolomna
Tuesday 10/03/2020
FT
Kaluga 0 - 0 Lada Dimitrovgrad
Tuesday 10/03/2020
FT
Volga Ulyanovsk 2 - 1 Luki-Energiya
Tuesday 17/03/2020
FT
Volga Ulyanovsk 1 - 0 Saturn Ramenskoye
Wednesday 18/03/2020
FT
Lada Dimitrovgrad 3 - 2 Sakhalin
Thursday 19/03/2020
FT
Sokol Saratov 0 - 0 Olimp-Dolgoprudny
Friday 20/03/2020
FT
Lunds SK 4 - 3 Skabersjö
Saturday 21/03/2020
FT
Eslov 1 - 1 Högaborg
Saturday 21/03/2020
FT
IFK Malmö 2 - 3 Torns
Saturday 21/03/2020
FT
Sylvia 0 - 2 Värnamo
Sunday 22/03/2020
FT
Znamya Truda 0 - 0 Saturn Ramenskoye
Sunday 22/03/2020
FT
Sokol Saratov 0 - 0 Olimp Khimki
Monday 23/03/2020
FT
Znamya Truda 1 - 1 Rotor-2
Tuesday 24/03/2020
FT
Saturn Ramenskoye 4 - 2 Sakhalin
Wednesday 25/03/2020
FT
Saturn Ramenskoye 3 - 0 Rotor-2
Wednesday 25/03/2020
FT
Chita 1 - 2 Kuban Pavlovskaya
Friday 27/03/2020
FT
Zenit Moskva 0 - 4 Kraskovo
Friday 27/03/2020
FT
Balashikha 2 - 5 Vityaz Noginsk
Friday 27/03/2020
FT
Lund 3 - 1 IFK Malmö
Saturday 28/03/2020
FT
Krumkachy 1 - 0 Smorgon
Saturday 28/03/2020
FT
Nike 0 - 0 Flagg
Sunday 29/03/2020
13:30
Sylvia - Assyriska Turabdin
Monday 30/03/2020
18:45
Näshulta - Eskilstuna FC
Monday 30/03/2020
FT
Västra Ingelstad 1 - 1 Skabersjö
Thursday 02/04/2020
20:10
Helsingkrona - GoF
Thursday 02/04/2020
20:15
Kullavägen - Åstorp
Thursday 02/04/2020
20:15
Härlanda Prisoners - Argo
Thursday 02/04/2020
20:30
Nacka Iliria - Rinkeby United
Saturday 16/05/2020
FT
Binh Dinh 2 - 2 Quang Nam
Saturday 06/06/2020
FT
Slavia Praha II 5 - 0 Bohemians 1905 II
Saturday 06/06/2020
FT
Admira Praha 3 - 1 Loko Vltavín
Saturday 06/06/2020
FT
EPS 1 - 1 FC Espoo
Wednesday 10/06/2020
FT
Slavia Praha II 5 - 2 Viktoria Plzeň II
Wednesday 10/06/2020
FT
Náchod 0 - 1 Trutnov
Friday 12/06/2020
FT
Hanácká 1 - 0 Hodonín
Friday 12/06/2020
FT
Ústí nad Orlicí 3 - 0 Letohrad
Saturday 13/06/2020
FT
Slavia Praha II 2 - 2 Písek
Saturday 13/06/2020
FT
Chlumec nad Cidlinou 7 - 2 Dvůr Králové
Saturday 13/06/2020
FT
Uherský Brod 1 - 1 Slovácko II
Sunday 14/06/2020
FT
Hradec Králové II 7 - 2 Náchod
Tuesday 16/06/2020
FT
Hanácká 1 - 2 Zlín II
Wednesday 17/06/2020
FT
Slavia Praha II 1 - 3 Táborsko
Wednesday 17/06/2020
FT
Chlumec nad Cidlinou 1 - 1 Hradec Králové II
Friday 19/06/2020
FT
Hodonín 3 - 1 Hanácká
Friday 19/06/2020
FT
Hlučín 4 - 0 Frýdek-Místek
Friday 19/06/2020
FT
Šumperk 0 - 4 Uničov
Friday 19/06/2020
FT
Odra Petřkovice 1 - 0 Dolní Benešov
Friday 19/06/2020
FT
Dvůr Králové 1 - 1 Náchod
Saturday 20/06/2020
FT
Trutnov 2 - 2 Hradec Králové II
Saturday 20/06/2020
FT
Bohemians 1905 II 2 - 1 Písek
Saturday 20/06/2020
11:00
Vyškov - Slovan Rosice
Saturday 20/06/2020
FT
Brühl 1 - 1 Kreuzlingen
Wednesday 24/06/2020
FT
Bohemians 1905 II 2 - 4 Slavia Praha II
Friday 26/06/2020
FT
Irtysh 3 - 0 Znamya Noginsk
Friday 26/06/2020
FT
Hodonín 0 - 2 Vyškov
Friday 26/06/2020
FT
Písek 3 - 2 Táborsko
Saturday 27/06/2020
FT
Čáslav 3 - 3 Kolín
Sunday 28/06/2020
FT
Bohemians 1905 II 4 - 1 Benešov
Tuesday 30/06/2020
FT
Táborsko 2 - 1 Viktoria Plzeň II
Wednesday 01/07/2020
FT
Septemvri Sofia 1 - 1 Kariana Erden
Wednesday 01/07/2020
FT
Septemvri Simitli 2 - 2 Hebar 1918
Wednesday 01/07/2020
FT
Lokomotiv GO 0 - 1 Ludogorets II
Wednesday 01/07/2020
FT
TEC 4 - 2 Sparta Nijkerk
Friday 03/07/2020
FT
Schwaz 3 - 1 Fügen
Saturday 04/07/2020
FT
Lokomotiv Sofia 1929 1 - 0 Sportist Svoge
Saturday 04/07/2020
FT
Siófok 1 - 0 Kozármisleny
Saturday 04/07/2020
FT
Septemvri Sofia 1 - 1 Septemvri Simitli
Saturday 04/07/2020
FT
Blansko 2 - 0 Vyškov
Saturday 04/07/2020
17:00
Dobrudzha 1919 - Nesebar
Saturday 04/07/2020
FT
Strumska slava 3 - 0 Kariana Erden
Saturday 04/07/2020
FT
Hallwang 3 - 2 Salzburger AK
Tuesday 07/07/2020
FT
Gurten 5 - 1 Friedburg / Pöndorf
Tuesday 07/07/2020
FT
Silz / Mötz 1 - 5 Telfs
Wednesday 08/07/2020
FT
Siófok 1 - 2 Szombathelyi Haladás
Wednesday 08/07/2020
FT
Chernomorets Burgas 3 - 1 Spartak Varna
Wednesday 08/07/2020
FT
Lokomotiv Sofia 1929 1 - 0 Septemvri Sofia
Wednesday 08/07/2020
FT
Tatabánya 0 - 6 Csákvári TK
Wednesday 08/07/2020
FT
ESMTK 0 - 2 Soroksár SC
Wednesday 08/07/2020
18:00
Lovech - Lokomotiv GO
Wednesday 08/07/2020
FT
Akron 3 - 1 Kuban Krasnodar
Thursday 09/07/2020
FT
Imst 11 - 0 Union Innsbruck
Friday 10/07/2020
FT
Pirin Blagoevgrad 0 - 0 Montana
Friday 10/07/2020
FT
Bystrc Kníničky 1 - 1 Čáslav
Friday 10/07/2020
FT
TuS Heiligenkreuz 1 - 1 St. Anna
Friday 10/07/2020
FT
Wels 0 - 1 SV Wallern
Friday 10/07/2020
FT
Eugendorf 0 - 0 Grödig
Saturday 11/07/2020
FT
SVG Reichenau 7 - 2 Union Innsbruck
Saturday 11/07/2020
10:30
Uničov - Zbrojovka Brno II
Saturday 11/07/2020
FT
DEAC 2 - 0 Békéscsaba
Saturday 11/07/2020
FT
Vasas 3 - 1 Csákvári TK
Saturday 11/07/2020
FT
Slovan Rosice 2 - 3 Blansko
Saturday 11/07/2020
FT
Sokol Živanice 2 - 1 Vysočina Jihlava II
Saturday 11/07/2020
FT
Bergisch Gladbach 3 - 1 Sterkrade-Nord
Saturday 11/07/2020
FT
Spijkenisse 0 - 4 ASWH
Saturday 11/07/2020
FT
Grün-Weiß Ahrensfelde 1 - 1 Blau-Weiß 90 Berlin
Saturday 11/07/2020
FT
Ludogorets II 2 - 1 Dobrudzha 1919
Saturday 11/07/2020
FT
St. Martin i.M. 1 - 4 Gurten
Saturday 11/07/2020
FT
Bischofshofen 3 - 1 Stadl-Paura
Saturday 11/07/2020
FT
Bad Schallerbach 1 - 1 Hertha
Sunday 12/07/2020
FT
Petershagen-Eggersdorf 2 - 5 Blau-Weiß 90 Berlin
Sunday 12/07/2020
FT
Germania Ratingen 4 - 0 Holzheimer SG
Sunday 12/07/2020
FT
Ustrem Donchevo 4 - 2 Topoli
Tuesday 14/07/2020
FT
Sigma Olomouc II 4 - 0 Šumperk
Tuesday 14/07/2020
FT
Pirin Blagoevgrad 2 - 5 Vihren
Tuesday 14/07/2020
FT
Belasica 0 - 1 Sileks
Tuesday 14/07/2020
FT
TuS Heiligenkreuz 4 - 1 Kalsdorf
Tuesday 14/07/2020
FT
Union Vöcklamarkt 2 - 1 Union Weißkirchen
Tuesday 14/07/2020
FT
Swarovski Tirol II 6 - 4 Mils
Wednesday 15/07/2020
FT
Vác 0 - 2 Budaörs
Wednesday 15/07/2020
FT
Baník Ostrava II 4 - 2 Uničov
Wednesday 15/07/2020
FT
Akron 0 - 0 SKA Rostov
Wednesday 15/07/2020
FT
Dobrudzha 1919 3 - 3 Neftohimik
Wednesday 15/07/2020
FT
Levski Karlovo 2 - 1 Chavdar Etropole
Wednesday 15/07/2020
FT
Tiszaújváros 0 - 1 Debrecen
Wednesday 15/07/2020
FT
Belasitsa 2 - 0 Pirin Gotse Delchev
Wednesday 15/07/2020
FT
Jablonec II 5 - 0 Frýdek-Místek
Wednesday 15/07/2020
FT
Vyškov 2 - 0 Hanácká
Wednesday 15/07/2020
FT
Soroksár SC 1 - 0 Győri ETO
Wednesday 15/07/2020
FT
Szombathelyi Haladás 4 - 0 Ménfőcsanak
Wednesday 15/07/2020
FT
Wydad Fès 1 - 4 FAR Rabat
Wednesday 15/07/2020
FT
Oberkasseler FV 2 - 7 Alfter
Thursday 16/07/2020
FT
Lovech 0 - 0 Kariana Erden
Thursday 16/07/2020
FT
Ismaily 1 - 1 Aswan
Thursday 16/07/2020
FT
SV Wallern 2 - 3 Ried II
Friday 17/07/2020
FT
Bansko 1 - 1 Marek
Friday 17/07/2020
FT
Omonia Nicosia 8 - 1 Aris
Friday 17/07/2020
FT
Komárno 3 - 1 Vasas
Friday 17/07/2020
FT
Spartak Myjava 4 - 0 Trenčianske Stankovce
Friday 17/07/2020
FT
Traiskirchen / Tribusw. 6 - 4 Wiener SC
Friday 17/07/2020
FT
Bleiburg 2 - 2 Wolfsberger AC II
Friday 17/07/2020
FT
St. Johann in Tirol 2 - 3 Kufstein
Friday 17/07/2020
FT
Ilz 2 - 4 Deutschlandsberger SC
Friday 17/07/2020
FT
Hertha 3 - 1 Donau Linz
Friday 17/07/2020
FT
Voitsberg 5 - 3 St. Anna
Friday 17/07/2020
FT
Neusiedl 1 - 4 Elektra
Friday 17/07/2020
FT
TSV St. Johann 5 - 1 Altenmarkt
Friday 17/07/2020
FT
Hollandia 3 - 4 Volendam II
Friday 17/07/2020
FT
Gievenbeck 5 - 2 Spelle-Venhaus
Saturday 18/07/2020
FT
Zenit Irkutsk 1 - 1 Akron
Saturday 18/07/2020
FT
Neftohimik 3 - 0 Karnobat
Saturday 18/07/2020
FT
Atletik Kuklen 1 - 0 Borislav 2009
Saturday 18/07/2020
FT
BKV Előre 1 - 3 Iváncsa
Saturday 18/07/2020
FT
Čáslav 1 - 2 Havlíčkův Brod
Saturday 18/07/2020
FT
Balkan Botevgrad 2 - 1 Drenovets
Saturday 18/07/2020
FT
Admira Praha 1 - 2 Sokol Zápy
Saturday 18/07/2020
FT
Hanácká 2 - 3 Zbrojovka Brno II
Saturday 18/07/2020
10:30
Viktoria Otrokovice - Slavičín
Saturday 18/07/2020
10:30
Bohemians 1905 II - Český Brod
Saturday 18/07/2020
FT
Slovan Bratislava II 0 - 3 Petržalka
Saturday 18/07/2020
FT
III. Kerületi TUE 1 - 3 Budaörs
Saturday 18/07/2020
FT
Slovan Rosice 4 - 0 Vyškov
Saturday 18/07/2020
FT
Blansko 1 - 2 Vrchovina
Saturday 18/07/2020
FT
Kazincbarcika 5 - 2 Sényő Carnifex
Saturday 18/07/2020
FT
MTE 1904 2 - 0 Szombathelyi Haladás
Saturday 18/07/2020
FT
Mladá Boleslav II 2 - 4 Loko Vltavín
Saturday 18/07/2020
FT
Sparta Praha II 3 - 4 Slovan Liberec II
Saturday 18/07/2020
FT
Nové Mesto nad Váhom 3 - 0 Uherský Brod
Saturday 18/07/2020
FT
SC Velbert 3 - 1 Ronsdorf
Saturday 18/07/2020
FT
Ludwigsfelde 0 - 1 Einheit Bernau
Saturday 18/07/2020
FT
Motor Lublin 3 - 1 Ruch Chorzów
Saturday 18/07/2020
FT
SF Baumberg 3 - 2 Rather SV
Saturday 18/07/2020
FT
Nyíregyháza Spartacus 1 - 2 FC Košice
Saturday 18/07/2020
FT
Kozlovice 0 - 4 Sigma Olomouc II
Saturday 18/07/2020
FT
Wydad Fès 0 - 1 RSB Berkane
Saturday 18/07/2020
FT
Karmiotissa 1 - 8 AEL
Saturday 18/07/2020
FT
Náchod 4 - 1 Hradec Králové II
Saturday 18/07/2020
FT
Ajka 1 - 3 Szentlőrinc SE
Saturday 18/07/2020
17:00
Shkupi - Borec
Saturday 18/07/2020
17:00
Spartak Varna - Sozopol
Saturday 18/07/2020
FT
Ohrid 1 - 3 Shkupi
Saturday 18/07/2020
FT
Vorwärts Brigittenau 2 - 1 Wiener Viktoria
Saturday 18/07/2020
FT
Bischofshofen 0 - 3 Gurten
Sunday 19/07/2020
FT
Reusrath 0 - 3 Pesch
Sunday 19/07/2020
FT
Freckenhorst 1 - 1 Rot Weiss Ahlen
Sunday 19/07/2020
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 1 - 3 Hürth
Sunday 19/07/2020
FT
Dorogi 1 - 0 ESMTK
Sunday 19/07/2020
FT
Shkendija 1 - 1 Makedonija GjP
Sunday 19/07/2020
FT
Malacky 1 - 0 Družstevník Radimov
Sunday 19/07/2020
FT
Deutz 2 - 0 TuS BW Königsdorf
Monday 20/07/2020
FT
Essentuki 0 - 5 Spartak Nal'chik
Monday 20/07/2020
FT
Floriana 1 - 1 Hibernians
Tuesday 21/07/2020
FT
Ismaily 0 - 1 ZED
Tuesday 21/07/2020
FT
Sigma Olomouc II 5 - 0 Viktorie Přerov
Tuesday 21/07/2020
FT
Pirin Blagoevgrad 3 - 0 Pirin Razlog
Tuesday 21/07/2020
FT
Chernomorets 5 - 0 Tuapse
Tuesday 21/07/2020
FT
Ilz 4 - 4 Bad Gleichenberg
Tuesday 21/07/2020
FT
Sterkrade-Nord 2 - 2 Scherpenberg
Tuesday 21/07/2020
FT
Luckenwalde 3 - 0 Blau-Weiß 90 Berlin
Wednesday 22/07/2020
FT
BKV Előre 3 - 0 Rákosmenti KSK
Wednesday 22/07/2020
FT
Taksony 1 - 4 Budaörs
Wednesday 22/07/2020
17:00
Ittihad Tanger - FUS Rabat
Wednesday 22/07/2020
FT
Komárno 0 - 0 Szolnoki MÁV
Wednesday 22/07/2020
FT
Písek 3 - 0 České Budějovice II
Wednesday 22/07/2020
FT
Balkan Botevgrad 2 - 3 Slivnishki geroy
Wednesday 22/07/2020
FT
Spartak Myjava 1 - 2 Poprad
Wednesday 22/07/2020
17:30
Uherský Brod - Bzenec
Wednesday 22/07/2020
FT
Renova 1 - 0 Shkupi
Wednesday 22/07/2020
FT
Borec 1 - 1 Akademija Pandev
Wednesday 22/07/2020
FT
Trutnov 0 - 5 Sokol Živanice
Wednesday 22/07/2020
FT
Frauental 2 - 2 Sturm Graz II
Wednesday 22/07/2020
18:30
Lokomotiv GO - Spartak Varna
Wednesday 22/07/2020
FT
Győri ETO 3 - 0 BVSC
Wednesday 22/07/2020
FT
Dinamo Zagreb II 4 - 0 Maksimir Zagreb
Wednesday 22/07/2020
FT
Wiener Viktoria 6 - 0 Slovan HAC
Wednesday 22/07/2020
FT
Schwechat 4 - 1 Neusiedl
Wednesday 22/07/2020
FT
Salzburger AK 1 - 1 Wacker Innsbruck II
Wednesday 22/07/2020
FT
VfR Mannheim 4 - 4 Wormatia Worms
Wednesday 22/07/2020
FT
Kuchl 2 - 2 Bürmoos
Wednesday 22/07/2020
FT
Bergisch Gladbach 4 - 1 Porz
Wednesday 22/07/2020
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 5 - 0 Mülheimer
Wednesday 22/07/2020
FT
Jodoigne 0 - 1 Olympic Charleroi
Wednesday 22/07/2020
FT
BCV Glesch / Paffendorf 3 - 1 Borussia Lindenthal
Wednesday 22/07/2020
20:00
Olympic Safi - Ittihad Tanger
Thursday 23/07/2020
FT
Chernomorets 2 - 1 Zenit Irkutsk
Thursday 23/07/2020
FT
Haskovo 1957 1 - 1 Maritsa Plovdiv
Thursday 23/07/2020
FT
Preussen Espelkamp 2 - 1 Schwarz-Weiß Rehden
Thursday 23/07/2020
FT
Bretzenheim 2 - 3 Hessen Dreieich
Friday 24/07/2020
09:00
Viitorul Şelimbăr - CSM Deva
Friday 24/07/2020
FT
Hanácká 1 - 1 Slovácko II
Friday 24/07/2020
18:00
Gmünd - Spittal
Friday 24/07/2020
FT
Shkendija 2 - 0 Rabotnički
Friday 24/07/2020
FT
Sparta Kutná Hora 0 - 4 Havlíčkův Brod
Friday 24/07/2020
FT
Dubrava Zagreb 4 - 3 Dugo Selo
Friday 24/07/2020
FT
First Vienna 6 - 3 Wiener Neustadt
Friday 24/07/2020
FT
Hallwang 0 - 2 Anif
Friday 24/07/2020
FT
Lebring 0 - 1 Bad Gleichenberg
Friday 24/07/2020
FT
SV Wallern 1 - 4 Union Vöcklamarkt
Friday 24/07/2020
FT
Kalsdorf 0 - 1 Union Gamlitz
Friday 24/07/2020
FT
Eintracht Bad Kreuznach 1 - 0 TuS Rüssingen
Saturday 25/07/2020
FT
Dobrudzha 1919 12 - 0 Sportist G.Toshevo
Saturday 25/07/2020
FT
Sozopol 2 - 0 Neftohimik
Saturday 25/07/2020
FT
Kurilovec 1 - 3 Jarun
Saturday 25/07/2020
FT
Velké Meziříčí 3 - 1 Vysočina Jihlava II
Saturday 25/07/2020
FT
Admira Praha 4 - 0 Meteor Praha
Saturday 25/07/2020
FT
Neratovice-Byškovice 0 - 0 Loko Vltavín
Saturday 25/07/2020
FT
Sigma Olomouc II 7 - 2 Jiskra Rýmařov
Saturday 25/07/2020
FT
Fach-Donaufeld 2 - 2 Rapid Wien II
Saturday 25/07/2020
10:30
Čáslav - Brandýs nad Labem
Saturday 25/07/2020
FT
Sokol Hostouň 1 - 2 Český Brod
Saturday 25/07/2020
FT
Gyöngyös 6 - 1 Gödöllő
Saturday 25/07/2020
FT
Hutnik Kraków 3 - 3 KSZO 1929
Saturday 25/07/2020
11:00
Ohrid - Korab Debar
Saturday 25/07/2020
FT
Honvéd II 2 - 2 Kaposvári Rákóczi
Saturday 25/07/2020
FT
Vrchovina 2 - 3 Vysoké Mýto
Saturday 25/07/2020
FT
Lisse 0 - 3 AFC
Saturday 25/07/2020
FT
Sparta Nijkerk 1 - 2 Noordwijk
Saturday 25/07/2020
FT
Schwarz-Weiß Essen 1 - 1 Holzwickeder SC
Saturday 25/07/2020
FT
VVSB 2 - 2 Rijnsburgse Boys
Saturday 25/07/2020
FT
Sinsen 2 - 2 Westfalia Rhynern
Saturday 25/07/2020
16:00
Rabotnički - Tikveš
Saturday 25/07/2020
FT
Westhoven-Ensen 2 - 2 Deutz
Saturday 25/07/2020
FT
Chernomorets Burgas 5 - 1 Vereya
Saturday 25/07/2020
FT
Wiener SC 2 - 0 Sturm Graz II
Saturday 25/07/2020
17:00
Ittihad Tanger - Olympique Dcheïra
Saturday 25/07/2020
FT
Pinzgau Saalfelden 1 - 0 Kitzbühel
Saturday 25/07/2020
FT
Bischofshofen 1 - 3 Kufstein
Saturday 25/07/2020
FT
Granville 1 - 1 Saint-Malo
Saturday 25/07/2020
FT
Slavoj Olympia Bruntál 0 - 10 Uničov
Saturday 25/07/2020
FT
Sileks 2 - 0 Borec
Saturday 25/07/2020
FT
Slovan Velvary 2 - 3 Slavia Praha II
Saturday 25/07/2020
FT
Gerasdorf Stammersdorf 1 - 1 Wiener Viktoria
Saturday 25/07/2020
FT
Wels 1 - 3 St. Martin i.M.
Saturday 25/07/2020
FT
Salzburger AK 0 - 0 Bramberg
Saturday 25/07/2020
FT
Akademija Pandev 0 - 0 Kozuv Gevgelija
Saturday 25/07/2020
FT
Renova 0 - 0 Pelister
Sunday 26/07/2020
FT
Dukla Banská Bystrica 2 - 1 Liptovský Mikuláš
Sunday 26/07/2020
FT
Nyíregyháza Spartacus 1 - 3 Kisvárda II
Sunday 26/07/2020
FT
Ferencváros II 0 - 2 Szekszárd
Sunday 26/07/2020
FT
Rot Weiss Ahlen 3 - 1 Wanne Eickel
Sunday 26/07/2020
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 2 - 2 Amern
Sunday 26/07/2020
FT
Germania Ratingen 0 - 1 Rather SV
Sunday 26/07/2020
FT
Cronenberger SC 0 - 0 Rellinghausen
Sunday 26/07/2020
FT
Viersen 0 - 1 Wegberg-Beeck
Sunday 26/07/2020
FT
Csákvári TK 2 - 1 Békéscsaba
Sunday 26/07/2020
FT
Dorogi 1 - 1 Ajka
Sunday 26/07/2020
FT
Strání 1 - 3 Viktoria Otrokovice
Sunday 26/07/2020
FT
Maritsa Plovdiv 2 - 1 Spartak Plovdiv
Sunday 26/07/2020
FT
Struga 2 - 1 Shkupi
Sunday 26/07/2020
FT
Szolnoki MÁV 1 - 1 Kecskeméti TE
Sunday 26/07/2020
FT
Bövinghausen 3 - 0 Westfalia Herne
Tuesday 28/07/2020
FT
Ohrid 1 - 2 Makedonija GjP
Tuesday 28/07/2020
FT
Schwechat 0 - 2 Rapid Wien II
Tuesday 28/07/2020
FT
Voitsberg 3 - 5 Deutschlandsberger SC
Tuesday 28/07/2020
FT
Gleisdorf 09 1 - 2 Frauental
Tuesday 28/07/2020
FT
Lebring 0 - 2 Sturm Graz II
Tuesday 28/07/2020
FT
Grieskirchen 2 - 5 Hertha
Tuesday 28/07/2020
FT
Kuchl 0 - 0 Eugendorf
Tuesday 28/07/2020
FT
Wels 4 - 1 Blau-Weiß Linz II
Wednesday 29/07/2020
FT
Slavia Praha II 1 - 0 Hradec Králové II
Wednesday 29/07/2020
FT
Pirin Razlog 2 - 2 Marek
Wednesday 29/07/2020
FT
Oborishte 3 - 6 Gigant Saedinenie
Wednesday 29/07/2020
FT
Bdin 1 - 1 Parva atomna
Wednesday 29/07/2020
FT
Kozuv Gevgelija 3 - 1 Pobeda
Wednesday 29/07/2020
FT
Beltinci 4 - 1 Šampion Celje
Wednesday 29/07/2020
FT
Vrapče Zagreb 0 - 5 Trnje
Wednesday 29/07/2020
FT
Český Brod 2 - 2 Olympia HK 1901
Wednesday 29/07/2020
FT
Gerasdorf Stammersdorf 1 - 1 Team Wiener Linien
Wednesday 29/07/2020
FT
FUS Rabat 1 - 1 Khouribga
Wednesday 29/07/2020
FT
SF Baumberg 2 - 2 Benrath
Wednesday 29/07/2020
FT
Schermbeck 1 - 1 FC Bocholt
Wednesday 29/07/2020
FT
Blau-Weiß Friesdorf 0 - 0 Wachtberg
Thursday 30/07/2020
FT
Vardar Forino 1 - 2 Shkupi
Thursday 30/07/2020
FT
Chernomorets Balchik 2 - 0 Topoli
Thursday 30/07/2020
FT
Burgaltendorf 2 - 1 SW Wattenscheid 08
Friday 31/07/2020
18:00
Spartak Myjava - Uherský Brod
Friday 31/07/2020
FT
Gurten 8 - 1 Salzburger AK
Friday 31/07/2020
FT
Leobendorf 1 - 3 First Vienna
Friday 31/07/2020
FT
Lebring 2 - 3 Allerheiligen
Friday 31/07/2020
FT
Weiz 2 - 0 Bruck an der Mur
Friday 31/07/2020
FT
FSV Kühlungsborn 1 - 3 Rostocker FC
Saturday 01/08/2020
FT
Kolín 8 - 0 Hradec Králové II
Saturday 01/08/2020
FT
Blau-Weiß Linz II 0 - 0 Ried II
Saturday 01/08/2020
FT
Baník Ostrava II 2 - 3 Frýdek-Místek
Saturday 01/08/2020
FT
Ústí nad Orlicí 1 - 1 Sigma Olomouc II
Saturday 01/08/2020
11:00
Slovan Rosice - Vysočina Jihlava II
Saturday 01/08/2020
FT
Wülfrath 0 - 3 SSVg Velbert
Saturday 01/08/2020
FT
Slovan Rosice 2 - 0 Hodonín
Saturday 01/08/2020
FT
Harkemase Boys 1 - 0 HHC
Saturday 01/08/2020
FT
Ludwigsfelde 0 - 3 BSC Süd 05
Saturday 01/08/2020
FT
Ennepetal 2 - 1 Wanne Eickel
Saturday 01/08/2020
FT
Hlinsko 1 - 0 Havlíčkův Brod
Saturday 01/08/2020
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 3 - 1 Deutz
Saturday 01/08/2020
FT
Kozakken Boys 3 - 5 Sparta Nijkerk
Saturday 01/08/2020
FT
Monheim 1 - 1 Pesch
Saturday 01/08/2020
FT
USV Hercules 1 - 0 De Treffers
Saturday 01/08/2020
FT
Sturm Graz II 2 - 2 Admira II
Saturday 01/08/2020
FT
Vrchovina 0 - 0 Sokol Živanice
Saturday 01/08/2020
FT
Sokol Zápy 2 - 0 Brandýs nad Labem
Saturday 01/08/2020
FT
Boulogne 1 - 0 Versailles
Saturday 01/08/2020
FT
Ohrid 0 - 2 Struga
Saturday 01/08/2020
FT
Rabotnički 1 - 0 Borec
Saturday 01/08/2020
FT
Hanácká 2 - 2 Valašské Meziříčí
Saturday 01/08/2020
FT
Belasica 6 - 0 Kozuv Gevgelija
Saturday 01/08/2020
FT
Stadlau 1 - 3 Team Wiener Linien
Saturday 01/08/2020
FT
Mladost Ždralovi 2 - 1 Vrbovec
Saturday 01/08/2020
FT
Mladost Petrinja 2 - 2 Bjelovar
Saturday 01/08/2020
FT
BCV Glesch / Paffendorf 4 - 0 Kerpen
Saturday 01/08/2020
FT
Wals-Grünau 1 - 0 Eugendorf
Saturday 01/08/2020
FT
Brežice 2 - 3 Krka
Sunday 02/08/2020
FT
Kurilovec 2 - 2 Kustošija
Sunday 02/08/2020
FT
Šampion Celje 3 - 0 Brinje Grosuplje
Sunday 02/08/2020
FT
Letohrad 3 - 3 Pardubice II
Sunday 02/08/2020
FT
Bergisch Born 5 - 3 Cronenberger SC
Sunday 02/08/2020
FT
Schonnebeck 2 - 1 ASC Dortmund
Sunday 02/08/2020
FT
Borussia Droeschede 1 - 1 Finnentrop / Bamenohl
Sunday 02/08/2020
FT
Renova 3 - 1 Korab Debar
Sunday 02/08/2020
FT
Germania Teveren 0 - 2 Viktoria Arnoldsweiler
Sunday 02/08/2020
FT
San Gwann 2 - 2 Qrendi
Sunday 02/08/2020
FT
Marsaxlokk 2 - 1 Zebbug Rangers
Tuesday 04/08/2020
FT
Struga 3 - 2 Vardar Forino
Tuesday 04/08/2020
FT
Benátky nad Jizerou 1 - 3 Admira Praha
Tuesday 04/08/2020
FT
First Vienna 0 - 2 Stripfing
Tuesday 04/08/2020
FT
Mannswörth 1 - 6 Wiener Viktoria
Tuesday 04/08/2020
FT
RSV Eintracht 7 - 3 Berliner SC
Tuesday 04/08/2020
FT
Mühlhausen 1 - 3 Astoria Walldorf II
Tuesday 04/08/2020
FT
Sparta Petegem 0 - 2 Knokke
Tuesday 04/08/2020
FT
Westlandia 1 - 3 Scheveningen
Tuesday 04/08/2020
FT
Hürth 3 - 0 Euskirchen
Tuesday 04/08/2020
FT
HHC 7 - 1 HZVV
Tuesday 04/08/2020
FT
DEM 2 - 2 Koninklijke HFC
Wednesday 05/08/2020
FT
Pandurii Târgu Jiu 0 - 4 U Craiova 1948
Wednesday 05/08/2020
FT
Kolín 0 - 1 Slovan Liberec II
Wednesday 05/08/2020
FT
Sokol Zápy 3 - 0 Meteor Praha
Wednesday 05/08/2020
FT
FUS Rabat 2 - 1 UTS Rabat
Wednesday 05/08/2020
FT
Ostbahn XI 1 - 0 Stadlau
Wednesday 05/08/2020
FT
Hemelingen 4 - 6 TB Uphusen
Wednesday 05/08/2020
FT
FC Remscheid 4 - 0 Sprockhövel
Wednesday 05/08/2020
FT
Blau-Weiß Friesdorf 1 - 4 FV Engers 07
Wednesday 05/08/2020
FT
Wattenscheid 09 3 - 0 Hönnepel-Niedermörmter
Wednesday 05/08/2020
FT
Monheim 2 - 3 Rather SV
Wednesday 05/08/2020
FT
TuS BW Königsdorf 4 - 2 BCV Glesch / Paffendorf
Thursday 06/08/2020
FT
Hibernians 3 - 1 Valletta
Thursday 06/08/2020
FT
Cronenberger SC 0 - 0 Unterrath
Friday 07/08/2020
FT
Stadlau 2 - 1 USC Rohrbach
Friday 07/08/2020
FT
Nöttingen 3 - 3 Arminia Ludwigshafen
Friday 07/08/2020
FT
Frohnhausen 1 - 2 Schwarz-Weiß Essen
Friday 07/08/2020
FT
Kalsdorf 4 - 0 Lebring
Friday 07/08/2020
FT
Gleisdorf 09 2 - 1 Voitsberg
Friday 07/08/2020
FT
Donau 1 - 1 Admira II
Friday 07/08/2020
FT
Hagen / ​Uthlede 5 - 2 SFL Bremerhaven
Saturday 08/08/2020
FT
Benátky nad Jizerou 1 - 3 Dobrovice
Saturday 08/08/2020
FT
Kustošija 4 - 1 Mladost Ždralovi
Saturday 08/08/2020
FT
Dubrava Zagreb 1 - 4 Trnje
Saturday 08/08/2020
FT
Loko Vltavín 2 - 2 Bohemians 1905 II
Saturday 08/08/2020
FT
TEC 2 - 1 NSC
Saturday 08/08/2020
FT
Sparta Nijkerk 2 - 2 AFC
Saturday 08/08/2020
FT
Wanne Eickel 2 - 1 FSV Duisburg
Saturday 08/08/2020
FT
Lisse 3 - 7 Rijnsburgse Boys
Saturday 08/08/2020
FT
Mladá Boleslav II 3 - 2 Horky nad Jizerou
Saturday 08/08/2020
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 3 - 1 Schwarz-Weiß Düsseldorf
Saturday 08/08/2020
FT
Siegburger SV 1 - 1 Koblenz
Saturday 08/08/2020
15:00
Westfalia Herne - Germania Ratingen
Saturday 08/08/2020
FT
Ludwigsfelde 1 - 2 Hertha Zehlendorf
Saturday 08/08/2020
FT
Sachsenhausen 2 - 6 Eintracht Mahlsdorf
Saturday 08/08/2020
FT
Atlas Delmenhorst 2 - 3 VfL Oldenburg
Saturday 08/08/2020
FT
Schwechat 8 - 0 Gersthofer SV
Saturday 08/08/2020
FT
Boulogne 3 - 0 Rouen
Saturday 08/08/2020
18:00
Wels - Oedt
Saturday 08/08/2020
18:00
De Treffers - GVV Unitas
Saturday 08/08/2020
18:00
Blau-Weiß Friesdorf - Spich
Saturday 08/08/2020
FT
Les Herbiers 2 - 0 Châteaubriant
Saturday 08/08/2020
FT
Swieqi United 3 - 2 Qormi
Saturday 08/08/2020
FT
Bjelovar 0 - 1 Vrbovec
Saturday 08/08/2020
FT
Cibalia 0 - 2 Bijelo Brdo
Saturday 08/08/2020
FT
Wels 1 - 2 Mauerwerk
Saturday 08/08/2020
FT
Tarxien Rainbows 0 - 3 Lija Athletic
Saturday 08/08/2020
FT
Pietà Hotspurs 2 - 3 Marsa
Sunday 09/08/2020
FT
Rotenburger SV 4 - 1 Aumund-Vegesack
Sunday 09/08/2020
FT
Viktoria Plzeň II 4 - 0 Pardubice II
Sunday 09/08/2020
FT
Emmelshausen 4 - 0 Andernach
Sunday 09/08/2020
FT
Wesel-Lackhausen 5 - 3 Sterkrade-Nord
Sunday 09/08/2020
FT
Kray 2 - 2 Arminia Klosterhardt
Sunday 09/08/2020
FT
SSVg Velbert 1 - 0 Frechen
Sunda