Other Competition Matches

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Friday 01/01/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 4 - 2 Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Friday 01/01/2016
FT
Beitar Petah Tikva 0 - 2 Tira
Friday 01/01/2016
FT
Ahi Akko 2 - 1 Kiryat Yam
Friday 01/01/2016
FT
Beitar Ramat Gan 2 - 1 Hapoel Pardesya Noam
Friday 01/01/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur 1 - 3 Hapoel Umm al-Fahm
Friday 01/01/2016
FT
Al Riffa 0 - 1 Al Ahli
Saturday 02/01/2016
FT
ONGC 1 - 1 Mumbai
Saturday 02/01/2016
FT
Al Najma 0 - 0 Manama
Sunday 03/01/2016
FT
RCF 0 - 1 Kenkre
Monday 04/01/2016
FT
Western Railway 2 - 0 KSA
Monday 04/01/2016
FT
Ironi Beit Shemesh 1 - 0 Hapoel Merhavim
Monday 04/01/2016
FT
Ilkeston 5 - 1 Lincoln United
Tuesday 05/01/2016
FT
Ironi Or Yehuda 1 - 0 Hapoel Nahlat Yehuda
Tuesday 05/01/2016
FT
Maccabi Ironi Netivot 2 - 2 Beitar Ir Ma'ale Adumim
Tuesday 05/01/2016
FT
Lancaster City 0 - 1 Bamber Bridge
Tuesday 05/01/2016
20:45
Stamford - Buxton
Tuesday 05/01/2016
20:45
Three Bridges - Eastbourne Borough
Wednesday 06/01/2016
FT
Air India 0 - 1 Union Bank
Wednesday 06/01/2016
FT
Ironi Beit Dagan 2 - 3 Bnei Jaffa Ortodoxim
Thursday 07/01/2016
FT
Al Najma 1 - 2 Malkiya
Thursday 07/01/2016
20:45
Buxton - Pinxton
Friday 08/01/2016
10:30
GM Sports - Western Railway
Friday 08/01/2016
FT
Hapoel Merhavim 1 - 2 Maccabi Kiryat Malachi
Friday 08/01/2016
FT
Holon Yermiyahu 0 - 2 Maccabi Be'er Sheva
Friday 08/01/2016
FT
Ironi Modi'in 1 - 0 Maccabi Segev Shalom
Friday 08/01/2016
FT
Kiryat Yam 3 - 2 Maccabi Bnei Nahaf
Friday 08/01/2016
FT
Sitra 2 - 1 Budaiya
Saturday 09/01/2016
FT
KSA 1 - 0 Mumbai Customs
Sunday 10/01/2016
10:30
PIFA Sports - Union Bank
Monday 11/01/2016
FT
Al-Hidd 4 - 2 Al Shabab
Tuesday 12/01/2016
FT
Arellano Chiefs 3 - 0 Lyceum Pirates Students
Tuesday 12/01/2016
FT
San Beda Students 0 - 1 St. Benilde Blazers
Tuesday 12/01/2016
FT
Hapoel Sandala Gilboa 2 - 0 Haifa Robi Shapira
Tuesday 12/01/2016
FT
Hapoel Ramot Menashe 3 - 2 Ihud Bnei Baka
Tuesday 12/01/2016
FT
Hapoel Umm al-Fahm 1 - 1 Daburiyya Osama
Tuesday 12/01/2016
FT
Sitra 3 - 0 Al Tadamun Buri
Tuesday 12/01/2016
FT
Lions Gibraltar Res 1 - 1 Lincoln Red Imps Res.
Wednesday 13/01/2016
FT
Uganda A' 0 - 0 Cameroon A'
Wednesday 13/01/2016
FT
Isa Town 1 - 1 Al Najma
Wednesday 13/01/2016
FT
Lynx Res. 1 - 2 St Joseph's II
Wednesday 13/01/2016
FT
Burgess Hill Town 1 - 0 Broadbridge Heath
Wednesday 13/01/2016
FT
Corinthian-Casuals 1 - 3 Sutton United
Thursday 14/01/2016
FT
Victoria 0 - 1 Vida
Thursday 14/01/2016
FT
Parrillas One 3 - 5 Honduras Progreso
Thursday 14/01/2016
FT
Arellano Chiefs 2 - 2 St. Benilde Blazers
Thursday 14/01/2016
FT
San Beda Students 6 - 0 Lyceum Pirates Students
Thursday 14/01/2016
FT
Gibraltar United II 3 - 0 Mons Calpe Res.
Friday 15/01/2016
09:30
GM Sports - PIFA Sports
Friday 15/01/2016
10:30
Hapoel Ramat Yisrael - Bnei Jaffa Ortodoxim
Friday 15/01/2016
FT
Beitar Nahariya 0 - 2 Ironi Bnei Kabul
Friday 15/01/2016
10:45
Ironi Beit Shemesh - Beitar Yavne
Friday 15/01/2016
FT
Maccabi Ironi Netivot 3 - 1 Hapoel Merhavim
Friday 15/01/2016
FT
Beitar Petah Tikva 3 - 1 Roei Heshbon Tel Aviv
Friday 15/01/2016
FT
Maccabi Kiryat Malachi 2 - 0 Hapoel Rahat
Friday 15/01/2016
FT
AS Holon 0 - 3 Tira
Friday 15/01/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur 1 - 3 Hapoel Sandala Gilboa
Friday 15/01/2016
FT
Ahi Akko 1 - 1 Tzeirei Kafr Kanna
Saturday 16/01/2016
FT
St. Benilde Blazers 4 - 0 Lyceum Pirates Students
Saturday 16/01/2016
FT
Arellano Chiefs 1 - 2 San Beda Students
Monday 18/01/2016
FT
Central Bank of India 2 - 2 Central Railway
Monday 18/01/2016
FT
Skonto 2 - 0 Spartaks Jūrmala
Monday 18/01/2016
FT
Hitchin Town 1 - 0 Cheshunt
Tuesday 19/01/2016
FT
Mitchelton 4 - 1 Logan Lightning
Tuesday 19/01/2016
FT
Olympic 0 - 6 Brisbane Strikers
Tuesday 19/01/2016
FT
Metta / LU 0 - 5 Jelgava
Tuesday 19/01/2016
FT
Lincoln Red Imps Res. 4 - 0 Magpies Res.
Tuesday 19/01/2016
FT
Marine 2 - 1 Ramsbottom United
Tuesday 19/01/2016
FT
Workington 2 - 0 Clitheroe
Tuesday 19/01/2016
FT
Radcliffe 5 - 1 Ashton United
Tuesday 19/01/2016
FT
Coleshill Town 1 - 4 Wolves CC
Tuesday 19/01/2016
FT
Spennymoor Town 0 - 1 Ossett Town
Wednesday 20/01/2016
FT
Holland Park Hawks 2 - 2 Rochedale Rovers
Wednesday 20/01/2016
FT
Air India 6 - 0 ONGC
Wednesday 20/01/2016
FT
Western Pride 0 - 0 Redlands United
Wednesday 20/01/2016
FT
Liepāja 2 - 0 Riga
Wednesday 20/01/2016
FT
Mons Calpe Res. 0 - 5 Manchester 62 Res
Wednesday 20/01/2016
FT
Europa Res. 0 - 7 Gibraltar United II
Wednesday 20/01/2016
FT
Carlton Town 0 - 3 Basford United
Thursday 21/01/2016
FT
BFC Daugavpils 1 - 3 Ventspils
Friday 22/01/2016
FT
PIFA Sports 0 - 0 KSA
Friday 22/01/2016
FT
Brisbane City 2 - 0 Albany Creek
Friday 22/01/2016
FT
Beitar Nahariya 1 - 3 Kiryat Yam
Friday 22/01/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 1 - 2 Maccabi Kfar Yona
Friday 22/01/2016
FT
Ironi Beit Shemesh 3 - 2 Holon Yermiyahu
Friday 22/01/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi 1 - 0 Ironi Modi'in
Friday 22/01/2016
FT
Gold Coast City 3 - 2 Capalaba
Friday 22/01/2016
FT
Ahi Akko 5 - 1 Ahva Kafr Manda
Saturday 23/01/2016
FT
Olympic 6 - 1 Gold Coast City
Saturday 23/01/2016
FT
Peninsula Power 4 - 4 Moreton Bay United
Sunday 24/01/2016
FT
Tokyo Verdy 1 - 0 Consadole Sapporo
Sunday 24/01/2016
FT
Tokyo 0 - 0 Ryūkyū
Sunday 24/01/2016
FT
Ipswich Knights 2 - 4 SWQ Thunder
Sunday 24/01/2016
FT
Lions 3 - 1 Eastern Suburbs
Sunday 24/01/2016
FT
Vändra 4 - 1 Joker
Sunday 24/01/2016
FT
Maardu 7 - 1 Elva
Monday 25/01/2016
09:30
Kenkre - Mumbai Customs
Monday 25/01/2016
FT
Skonto 2 - 0 Metta / LU
Tuesday 26/01/2016
FT
Mitchelton 2 - 5 Olympic
Tuesday 26/01/2016
FT
Logan Lightning 0 - 3 Brisbane Strikers
Tuesday 26/01/2016
FT
Jelgava 0 - 0 Spartaks Jūrmala
Tuesday 26/01/2016
FT
Glacis United Res. 1 - 4 Lynx Res.
Tuesday 26/01/2016
20:45
Radcliffe - Colwyn Bay
Tuesday 26/01/2016
FT
Stamford 4 - 1 Buxton
Wednesday 27/01/2016
FT
Ryūkyū 2 - 0 Tokyo Verdy
Wednesday 27/01/2016
FT
Consadole Sapporo 1 - 2 Tokyo
Wednesday 27/01/2016
FT
Holland Park Hawks 2 - 1 Western Pride
Wednesday 27/01/2016
FT
Rochedale Rovers 2 - 1 Redlands United
Wednesday 27/01/2016
FT
Liepāja 1 - 0 BFC Daugavpils
Thursday 28/01/2016
FT
Albany Creek 3 - 1 Capalaba
Thursday 28/01/2016
FT
Ventspils 2 - 0 Riga
Thursday 28/01/2016
20:45
Rockmount - Cork City
Friday 29/01/2016
FT
Gold Coast City 2 - 2 Brisbane City
Friday 29/01/2016
FT
Bnei Jaffa Ortodoxim 2 - 0 Hapoel Zafririm Holon
Friday 29/01/2016
FT
Beitar Yavne 2 - 1 Maccabi Ironi Netivot
Friday 29/01/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 0 - 2 AS Holon
Friday 29/01/2016
FT
Perth 1 - 0 Armadale
Friday 29/01/2016
FT
Bnei Yeechalal Rehovot 7 - 0 Maccabi Segev Shalom
Friday 29/01/2016
FT
Ironi Modi'in 2 - 1 Dimona
Friday 29/01/2016
FT
MS Be'er Sheva 8 - 1 Ironi Beit Shemesh
Friday 29/01/2016
FT
Beitar Ramat Gan 1 - 1 Ironi Beit Dagan
Friday 29/01/2016
FT
Inglewood United 1 - 2 Floreat Athena
Saturday 30/01/2016
FT
Ryūkyū 2 - 4 Consadole Sapporo
Saturday 30/01/2016
FT
Tokyo 0 - 1 Tokyo Verdy
Saturday 30/01/2016
FT
Peninsula Power 3 - 3 Gold Coast City
Saturday 30/01/2016
FT
Union Bank 2 - 1 Central Bank of India
Saturday 30/01/2016
FT
Moreton Bay United 4 - 2 Olympic
Saturday 30/01/2016
FT
Vändra 0 - 1 Maardu
Saturday 30/01/2016
FT
Limerick 3 - 1 Cobh Wanderers
Saturday 30/01/2016
FT
Thróttur Vogar 3 - 1 KFR
Sunday 31/01/2016
FT
Roasso Kumamoto 1 - 2 JEF United
Sunday 31/01/2016
FT
Kashima Antlers 2 - 0 Avispa Fukuoka
Sunday 31/01/2016
FT
SWQ Thunder 0 - 4 Eastern Suburbs
Sunday 31/01/2016
FT
Ipswich Knights 1 - 5 Lions
Sunday 31/01/2016
FT
Sorrento 2 - 3 Stirling Macedonia
Sunday 31/01/2016
FT
Elva 0 - 1 Alliance
Sunday 31/01/2016
FT
Balcatta 2 - 5 ECU Joondalup
Sunday 31/01/2016
FT
College Corinthians 0 - 0 Cobh Ramblers
Monday 01/02/2016
FT
Jelgava 3 - 2 Skonto
Monday 01/02/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda 2 - 2 Hapoel Kiryat Ono
Monday 01/02/2016
FT
Lynx Res. 4 - 0 Mons Calpe Res.
Monday 01/02/2016
FT
Manchester 62 Res 2 - 0 Europa Res.
Tuesday 02/02/2016
FT
JEF United 5 - 1 Avispa Fukuoka
Tuesday 02/02/2016
FT
Roasso Kumamoto 0 - 2 Kashima Antlers
Tuesday 02/02/2016
FT
Mitchelton 1 - 3 Brisbane Strikers
Tuesday 02/02/2016
FT
Logan Lightning 3 - 5 Olympic
Tuesday 02/02/2016
FT
Spartaks Jūrmala 1 - 1 Metta / LU
Tuesday 02/02/2016
FT
Magpies Res. 1 - 1 St Joseph's II
Tuesday 02/02/2016
FT
Lions Gibraltar Res 4 - 0 Glacis United Res.
Tuesday 02/02/2016
FT
Frickley Athletic 4 - 1 AFC Emley
Tuesday 02/02/2016
FT
Radcliffe 0 - 1 Colwyn Bay
Wednesday 03/02/2016
FT
Giravanz Kitakyushu 0 - 1 Júbilo Iwata
Wednesday 03/02/2016
FT
Shimizu S-Pulse 2 - 1 Kagoshima United
Wednesday 03/02/2016
FT
Holland Park Hawks 6 - 3 Redlands United
Wednesday 03/02/2016
FT
Rochedale Rovers 2 - 1 Western Pride
Wednesday 03/02/2016
FT
Ventspils 0 - 2 Liepāja
Thursday 04/02/2016
FT
Avispa Fukuoka 0 - 0 Roasso Kumamoto
Thursday 04/02/2016
FT
Kashima Antlers 0 - 1 JEF United
Thursday 04/02/2016
FT
Riga 5 - 1 BFC Daugavpils
Friday 05/02/2016
FT
Glenorchy Knights 3 - 3 Taroona
Friday 05/02/2016
FT
Capalaba 4 - 1 Brisbane City
Friday 05/02/2016
FT
Union Bank 1 - 1 Kenkre
Friday 05/02/2016
FT
Olympia Warriors 0 - 3 South Hobart
Friday 05/02/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 0 - 3 Ironi Or Yehuda
Friday 05/02/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi 0 - 0 Bnei Yeechalal Rehovot
Friday 05/02/2016
FT
Ironi Beit Shemesh 1 - 2 Dimona
Friday 05/02/2016
FT
Gold Coast City 3 - 1 Albany Creek
Friday 05/02/2016
FT
ECU Joondalup 2 - 4 Perth
Friday 05/02/2016
FT
Vængir Júpiters 1 - 0 Reynir
Friday 05/02/2016
FT
Hamar 7 - 0 Augnablik
Saturday 06/02/2016
FT
Kagoshima United 1 - 1 Giravanz Kitakyushu
Saturday 06/02/2016
FT
Júbilo Iwata 1 - 0 Shimizu S-Pulse
Saturday 06/02/2016
FT
Moreton Bay United 3 - 4 Gold Coast City
Saturday 06/02/2016
FT
Forza 1 - 0 Agila
Saturday 06/02/2016
FT
RCF 1 - 0 Central Railway
Saturday 06/02/2016
FT
Peninsula Power 3 - 2 Olympic
Saturday 06/02/2016
FT
Cockburn City 0 - 1 Inglewood United
Saturday 06/02/2016
FT
Maardu 4 - 0 Joker
Saturday 06/02/2016
FT
Pasargad 0 - 7 Global Makati
Saturday 06/02/2016
FT
Voltes 3 - 0 Laos
Saturday 06/02/2016
FT
Ægir 1 - 3 Vídir
Saturday 06/02/2016
FT
Kári 2 - 2 Tindastóll
Saturday 06/02/2016
FT
Britannia XI Res. 0 - 3 Lincoln Red Imps Res.
Sunday 07/02/2016
FT
SWQ Thunder 0 - 5 Lions
Sunday 07/02/2016
FT
Nomads 0 - 4 Green Archers
Sunday 07/02/2016
FT
Ipswich Knights 0 - 5 Eastern Suburbs
Sunday 07/02/2016
FT
Stirling Macedonia 2 - 1 Balcatta
Sunday 07/02/2016
FT
Tallinna Kalev II 0 - 4 Elva
Sunday 07/02/2016
FT
Kaya 0 - 1 Stallion
Sunday 07/02/2016
FT
Subiaco 0 - 3 Bayswater City
Sunday 07/02/2016
FT
Alliance 0 - 0 Vändra
Sunday 07/02/2016
FT
Loyola 1 - 2 United City
Sunday 07/02/2016
FT
KB 1 - 3 Berserkir
Monday 08/02/2016
FT
Spartaks Jūrmala 1 - 0 BFC Daugavpils
Monday 08/02/2016
FT
Gibraltar United II 0 - 3 Manchester 62 Res
Monday 08/02/2016
FT
Glacis United Res. 1 - 3 Magpies Res.
Monday 08/02/2016
FT
Hitchin Town 2 - 0 St Albans City
Monday 08/02/2016
FT
Hvíti riddarinn 2 - 5 Hamar
Tuesday 09/02/2016
FT
Hobart Zebras 4 - 0 Clarence United
Tuesday 09/02/2016
FT
Riga 3 - 2 Metta / LU
Tuesday 09/02/2016
FT
Comunicaciones Res. 1 - 1 Deportivo Español Res.
Tuesday 09/02/2016
13:00
Barracas Central Res. - Deportivo Riestra Res.
Tuesday 09/02/2016
FT
Europa Res. 0 - 11 Lynx Res.
Tuesday 09/02/2016
FT
Rushall Olympic 2 - 0 West Bromwich Albion CC
Tuesday 09/02/2016
FT
Colegiales Res. 2 - 0 Estudiantes Caseros Res
Wednesday 10/02/2016
FT
Shimizu S-Pulse 1 - 0 Giravanz Kitakyushu
Wednesday 10/02/2016
FT
Kagoshima United 0 - 2 Júbilo Iwata
Wednesday 10/02/2016
FT
Jelgava 0 - 1 Ventspils
Wednesday 10/02/2016
FT
Defensores Bel Res 3 - 0 Morón Res.
Wednesday 10/02/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res. 2 - 1 CA Fénix Res
Wednesday 10/02/2016
FT
Hapoel Bu'eine 0 - 2 Hapoel Kaukab
Wednesday 10/02/2016
FT
St Joseph's II 0 - 1 Britannia XI Res.
Wednesday 10/02/2016
FT
Gibraltar United 2 - 1 Lincoln Red Imps II
Wednesday 10/02/2016
FT
Platense Res. 1 - 0 Acassuso Res.
Wednesday 10/02/2016
FT
Léttir 11 - 2 Augnablik
Wednesday 10/02/2016
FT
Nueva Chicago Res. 0 - 1 Los Andes Res.
Wednesday 10/02/2016
FT
All Boys Res. 2 - 0 Chacarita Juniors Res.
Thursday 11/02/2016
06:00
Growling Tigers Students - Adamson Falcons Students
Thursday 11/02/2016
FT
NU Bulldogs Students 4 - 0 Red Warriors Students
Thursday 11/02/2016
FT
Brisbane Strikers 6 - 1 Holland Park Hawks
Thursday 11/02/2016
FT
Gold Coast City 2 - 3 Lions
Thursday 11/02/2016
FT
Liepāja 1 - 0 Skonto
Thursday 11/02/2016
FT
BG Pathum United 7 - 3 Port
Thursday 11/02/2016
FT
Manchester 62 1 - 0 Lynx
Friday 12/02/2016
FT
Kingborough Lions 2 - 0 Clarence United
Friday 12/02/2016
FT
South Hobart 4 - 0 Hobart Zebras
Friday 12/02/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 0 - 5 Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Friday 12/02/2016
FT
Beitar Yavne 1 - 2 Maccabi Be'er Sheva
Friday 12/02/2016
FT
Ironi Beit Dagan 3 - 1 Hapoel Nahlat Yehuda
Friday 12/02/2016
FT
Stirling Macedonia 3 - 0 Perth
Friday 12/02/2016
FT
Árborg 5 - 3 KB
Friday 12/02/2016
FT
St Joseph's 0 - 1 Europa
Saturday 13/02/2016
FT
University of Tasmania 2 - 1 BeachSide
Saturday 13/02/2016
FT
Gold Coast City 1 - 3 Olympic
Saturday 13/02/2016
FT
Nelson Eastern Suburbs 1 - 2 Glenorchy Knights
Saturday 13/02/2016
FT
Global Makati 2 - 1 Green Archers
Saturday 13/02/2016
FT
Moreton Bay United 1 - 4 Peninsula Power
Saturday 13/02/2016
FT
Floreat Athena 1 - 3 Cockburn City
Saturday 13/02/2016
FT
Voltes 2 - 1 Forza
Saturday 13/02/2016
FT
Green Archers Students 1 - 0 UP Fighting Maroons
Saturday 13/02/2016
FT
Inglewood United 1 - 0 Bayswater City
Saturday 13/02/2016
FT
Pasargad 1 - 7 Loyola
Saturday 13/02/2016
FT
Berserkir 1 - 2 Örninn
Saturday 13/02/2016
FT
Kári 3 - 1 Reynir
Sunday 14/02/2016
FT
Holland Park Hawks 6 - 8 Gold Coast City
Sunday 14/02/2016
FT
Stallion 4 - 0 Agila
Sunday 14/02/2016
FT
ECU Joondalup 1 - 4 Armadale
Sunday 14/02/2016
FT
Brisbane Strikers 1 - 2 Lions
Sunday 14/02/2016
FT
Vändra 2 - 0 Tallinna Kalev II
Sunday 14/02/2016
FT
Nomads 0 - 15 United City
Sunday 14/02/2016
FT
UST 0 - 0 Red Warriors Students
Sunday 14/02/2016
FT
Sorrento 3 - 2 Balcatta
Sunday 14/02/2016
FT
Kaya 6 - 1 Laos
Sunday 14/02/2016
14:00
KFR - Vídir
Sunday 14/02/2016
FT
Thróttur Vogar 2 - 1 Ægir
Monday 15/02/2016
FT
Glacis United 7 - 0 Magpies
Monday 15/02/2016
FT
Augnablik 3 - 2 Hvíti riddarinn
Tuesday 16/02/2016
FT
Metta / LU 0 - 1 BFC Daugavpils
Tuesday 16/02/2016
FT
Fortuna Mfou 1 - 0 Tonnerre
Tuesday 16/02/2016
FT
Fauve Azur Elite 0 - 0 Renaissance
Tuesday 16/02/2016
FT
Lincoln Red Imps Res. 2 - 1 St Joseph's II
Tuesday 16/02/2016
FT
Harrow Borough 3 - 2 Beckenham Town
Tuesday 16/02/2016
FT
Comunicaciones Res. 0 - 1 Almirante Brown Res
Tuesday 16/02/2016
FT
CD Armenio Res. 2 - 0 Colegiales Res.
Wednesday 17/02/2016
FT
Riga 1 - 1 Spartaks Jūrmala
Wednesday 17/02/2016
FT
Njalla Quan 0 - 2 PWD
Wednesday 17/02/2016
FT
Sangiovannese 1 - 0 Città di Foligno
Wednesday 17/02/2016
FT
Seregno 0 - 1 OltrepoVoghera
Wednesday 17/02/2016
FT
Rende 1 - 1 Francavilla
Wednesday 17/02/2016
FT
Chieri 0 - 0 RapalloBogliasco
Wednesday 17/02/2016
FT
Dynamic de Buea 1 - 1 Colombe
Wednesday 17/02/2016
FT
Léttir 2 - 1 Hamar
Wednesday 17/02/2016
21:00
Defensores Bel Res - All Boys Res.
Wednesday 17/02/2016
21:00
San Telmo Res. - CA Atlanta Res.
Thursday 18/02/2016
FT
Vida 2 - 2 Real Sociedad
Thursday 18/02/2016
FT
Real España 1 - 0 Marathón
Thursday 18/02/2016
FT
Green Archers Students 1 - 1 Growling Tigers Students
Thursday 18/02/2016
FT
FEU Tamaraws Students 2 - 2 NU Bulldogs Students
Thursday 18/02/2016
FT
Jelgava 6 - 1 Skonto
Thursday 18/02/2016
FT
Pasargad 0 - 9 United City
Thursday 18/02/2016
FT
Kiryat Yam 2 - 0 Beitar Haifa
Friday 19/02/2016
FT
Kingborough Lions 1 - 3 South Hobart
Friday 19/02/2016
FT
Hobart Zebras 2 - 3 Olympia Warriors
Friday 19/02/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 2 - 1 Hapoel Kiryat Ono
Friday 19/02/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi 3 - 1 Hapoel Rahat
Friday 19/02/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda 5 - 0 Roei Heshbon Tel Aviv
Friday 19/02/2016
FT
Perth 2 - 1 Sorrento
Friday 19/02/2016
FT
Beitar Petah Tikva 1 - 1 Beitar Ramat Gan
Friday 19/02/2016
FT
Inglewood United 3 - 1 Subiaco
Friday 19/02/2016
FT
Örninn 2 - 2 KB
Saturday 20/02/2016
FT
Taroona 1 - 1 Nelson Eastern Suburbs
Saturday 20/02/2016
FT
UP Fighting Maroons 2 - 0 Red Warriors Students
Saturday 20/02/2016
FT
Glenorchy Knights 2 - 2 Southern
Saturday 20/02/2016
FT
KSA 0 - 0 Central Bank of India
Saturday 20/02/2016
FT
Liepāja 1 - 0 Ventspils
Saturday 20/02/2016
FT
Green Archers 2 - 4 Loyola
Saturday 20/02/2016
FT
Adamson Falcons Students 0 - 4 Ateneo Blue Eagles
Saturday 20/02/2016
FT
Stallion 2 - 1 Voltes
Saturday 20/02/2016
FT
Ægir 4 - 3 KFR
Saturday 20/02/2016
FT
Kári 5 - 0 Vængir Júpiters
Saturday 20/02/2016
FT
Reynir 7 - 1 Tindastóll
Sunday 21/02/2016
FT
Tallinna Kalev II 1 - 4 Maardu
Sunday 21/02/2016
FT
FEU Tamaraws Students 1 - 2 Green Archers Students
Sunday 21/02/2016
09:30
PIFA Sports - Union Bank
Sunday 21/02/2016
FT
Armadale 3 - 2 Balcatta
Sunday 21/02/2016
11:15
Laos - Forza
Sunday 21/02/2016
FT
NU Bulldogs Students 1 - 3 Growling Tigers Students
Sunday 21/02/2016
FT
Bayswater City 3 - 1 Floreat Athena
Sunday 21/02/2016
FT
Stirling Macedonia 3 - 1 ECU Joondalup
Sunday 21/02/2016
FT
Global Makati 4 - 0 Nomads
Monday 22/02/2016
FT
RCF 1 - 1 Western Railway
Monday 22/02/2016
FT
Magpies Res. 1 - 1 Mons Calpe Res.
Tuesday 23/02/2016
FT
Lions Gibraltar Res 9 - 1 Europa Res.
Tuesday 23/02/2016
FT
Cobh Ramblers 1 - 0 Limerick
Wednesday 24/02/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res. 2 - 2 Morón Res.
Wednesday 24/02/2016
FT
Worthing 2 - 2 Whitehawk
Wednesday 24/02/2016
FT
Penrith AFC 1 - 2 Workington
Wednesday 24/02/2016
FT
Platense Res. 1 - 1 Defensores Bel Res
Wednesday 24/02/2016
FT
Chacarita Juniors Res. 3 - 2 Estudiantes Caseros Res
Thursday 25/02/2016
FT
Ateneo Blue Eagles 0 - 1 UP Fighting Maroons
Thursday 25/02/2016
FT
Red Warriors Students 0 - 1 Adamson Falcons Students
Thursday 25/02/2016
FT
ONGC 2 - 1 Mumbai Customs
Thursday 25/02/2016
FT
UAI Urquiza Res. 3 - 0 CD Armenio Res.
Thursday 25/02/2016
FT
Colegiales Res. 0 - 4 CA Fénix Res
Friday 26/02/2016
FT
Kingborough Lions 1 - 1 Glenorchy Knights
Friday 26/02/2016
FT
South Hobart 8 - 5 University of Tasmania
Friday 26/02/2016
FT
Beitar Yavne 1 - 1 Beitar Givat Zeev Shevi
Friday 26/02/2016
FT
Ironi Beit Shemesh 1 - 1 Maccabi Ironi Netivot
Friday 26/02/2016
FT
Ahi Akko 2 - 2 Beitar Haifa
Friday 26/02/2016
FT
Kári 2 - 3 Thróttur Vogar
Friday 26/02/2016
FT
Vængir Júpiters 2 - 0 Vídir
Saturday 27/02/2016
FT
Cockburn City 0 - 1 Bayswater City
Saturday 27/02/2016
FT
Sorrento 3 - 2 ECU Joondalup
Saturday 27/02/2016
FT
Perth 0 - 2 Balcatta
Saturday 27/02/2016
FT
Stirling Macedonia 3 - 5 Armadale
Sunday 28/02/2016
FT
PIFA Sports 2 - 1 Union Bank
Sunday 28/02/2016
FT
Floreat Athena 3 - 1 Subiaco
Monday 29/02/2016
FT
Romulus 0 - 1 Rushall Olympic
Tuesday 01/03/2016
FT
Britannia XI Res. 1 - 2 Mons Calpe Res.
Tuesday 01/03/2016
FT
Molesey 1 - 3 Woking CC
Wednesday 02/03/2016
FT
Acassuso Res. 2 - 1 Colegiales Res.
Wednesday 02/03/2016
FT
Defensores Bel Res 1 - 2 Ferro Carril Oeste Res.
Wednesday 02/03/2016
FT
Bognor Regis Town 2 - 3 Eastbourne Borough
Wednesday 02/03/2016
FT
Platense Res. 0 - 0 All Boys Res.
Wednesday 02/03/2016
FT
Marathón 1 - 0 Real España
Thursday 03/03/2016
FT
Green Archers Students 6 - 0 Adamson Falcons Students
Thursday 03/03/2016
FT
FEU Tamaraws Students 5 - 1 Red Warriors Students
Thursday 03/03/2016
FT
United City 1 - 2 Global Makati
Thursday 03/03/2016
FT
Forza 0 - 6 Kaya
Thursday 03/03/2016
FT
Douala AC 0 - 0 PWD
Thursday 03/03/2016
FT
Dynamo de Douala 1 - 0 Panthère Security
Thursday 03/03/2016
FT
Léttir 1 - 2 Berserkir
Friday 04/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 2 - 1 Maccabi Kfar Yona
Friday 04/03/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda 0 - 2 Bnei Jaffa Ortodoxim
Saturday 05/03/2016
FT
Kingborough Lions 2 - 3 South Hobart
Saturday 05/03/2016
FT
UP Fighting Maroons 0 - 0 NU Bulldogs Students
Saturday 05/03/2016
FT
Maccabi Sulam Hani 1 - 0 Maccabi Ahi Iksal
Saturday 05/03/2016
FT
Stirling Macedonia 3 - 2 Floreat Athena
Saturday 05/03/2016
FT
Laos 1 - 4 Stallion
Saturday 05/03/2016
FT
Ateneo Blue Eagles 1 - 2 Growling Tigers Students
Saturday 05/03/2016
FT
Bayswater City 4 - 3 Armadale
Saturday 05/03/2016
FT
Loyola 11 - 0 Nomads
Sunday 06/03/2016
FT
Adamson Falcons Students 0 - 4 FEU Tamaraws Students
Monday 07/03/2016
FT
Europa Res. 6 - 0 Britannia XI Res.
Tuesday 08/03/2016
FT
Nueva Chicago Res. 2 - 1 Talleres Res.
Wednesday 09/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res. 1 - 2 Platense Res.
Wednesday 09/03/2016
18:15
Glacis United Res. - St Joseph's II
Wednesday 09/03/2016
FT
Colegiales Res. 1 - 1 Morón Res.
Wednesday 09/03/2016
FT
Manchester 62 Res 0 - 3 Lions Gibraltar Res
Thursday 10/03/2016
FT
Red Warriors Students 1 - 2 Ateneo Blue Eagles
Thursday 10/03/2016
FT
NU Bulldogs Students 1 - 1 Green Archers Students
Thursday 10/03/2016
FT
Growling Tigers Students 1 - 0 UP Fighting Maroons
Friday 11/03/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 0 - 1 Hapoel Nahlat Yehuda
Friday 11/03/2016
FT
Holon Yermiyahu 3 - 0 Beitar Ir Ma'ale Adumim
Friday 11/03/2016
FT
Ironi Beit Shemesh 1 - 1 Maccabi Be'er Sheva
Friday 11/03/2016
FT
Ironi Beit Dagan 1 - 3 Hapoel Zafririm Holon
Tuesday 15/03/2016
FT
Acassuso Res. 2 - 1 Chacarita Juniors Res.
Tuesday 15/03/2016
FT
Gibraltar United II 3 - 1 Magpies Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Defensores Bel Res 0 - 3 Colegiales Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res. 4 - 1 All Boys Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Mons Calpe Res. 2 - 3 Lincoln Red Imps Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Almagro Res. 1 - 1 CA Atlanta Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Platense Res. 4 - 2 Villa Dálmine Res.
Wednesday 16/03/2016
FT
Cambridge City 3 - 0 Fulbourn Institute
Friday 18/03/2016
FT
Olympia Warriors Res. 2 - 2 South Hobart Res.
Friday 18/03/2016
FT
Hapoel Zafririm Holon 0 - 2 Tzeirey Taibe
Friday 18/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 1 - 1 Ironi Or Yehuda
Friday 18/03/2016
FT
Maccabi Segev Shalom 0 - 3 Ironi Beit Shemesh
Friday 18/03/2016
FT
Mumbai 1 - 0 Air India
Friday 18/03/2016
FT
Tzeirey Rahat 1 - 4 Maccabi Ironi Netivot
Saturday 19/03/2016
FT
Al Najma 1 - 1 Sitra
Sunday 20/03/2016
FT
Red Warriors Students 0 - 2 NU Bulldogs Students
Sunday 20/03/2016
FT
Chennai City 1 - 2 Hindustan Eagles
Sunday 20/03/2016
FT
Ateneo Blue Eagles 7 - 0 Adamson Falcons Students
Sunday 20/03/2016
FT
Manama 2 - 0 East Riffa
Monday 21/03/2016
FT
Maccabi Ironi Yafia 0 - 1 Haifa Robi Shapira
Monday 21/03/2016
FT
Malkiya 4 - 1 Al Ittifaq Maqaba
Tuesday 22/03/2016
FT
AGORC 2 - 3 Viva Chennai
Tuesday 22/03/2016
FT
Colegiales Res. 1 - 1 Platense Res.
Wednesday 23/03/2016
FT
Chennai Customs 3 - 1 Hindustan Eagles
Wednesday 23/03/2016
FT
UAI Urquiza Res. 1 - 1 Defensores Bel Res
Thursday 24/03/2016
FT
Chennai City 5 - 2 RBI
Friday 25/03/2016
FT
Olympia Warriors Res. II 3 - 1 Clarence United Res.
Friday 25/03/2016
FT
Olympia Warriors Res. 2 - 1 Uni of Tasmania Res.
Friday 25/03/2016
FT
Holon Yermiyahu 2 - 1 Hapoel Merhavim
Friday 25/03/2016
FT
Ahi Bir al-Maksur 3 - 1 Kiryat Yam
Friday 25/03/2016
FT
Arrows 0 - 3 Indian Bank
Friday 25/03/2016
FT
Haifa Robi Shapira 2 - 0 Maccabi Ein Mahal Jamal
Saturday 26/03/2016
FT
South Hobart Res. 5 - 0 Kingborough Lions Res.
Saturday 26/03/2016
FT
Southern Railway 0 - 4 Viva Chennai
Saturday 26/03/2016
FT
Daburiyya Osama 1 - 3 Hapoel Ramot Menashe
Saturday 26/03/2016
FT
Hapoel Sandala Gilboa 1 - 0 Ihud Bnei Kfar Kara
Saturday 26/03/2016
FT
Al-Hidd 1 - 2 Malkiya
Sunday 27/03/2016
FT
AGORC 1 - 5 Chennai
Monday 28/03/2016
FT
Beitar Ir Ma'ale Adumim 5 - 2 Ironi Beit Shemesh
Monday 28/03/2016
FT
Hapoel Ihud Bnei Sumei 1 - 2 Kiryat Yam
Tuesday 29/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 1 - 2 Hapoel Kiryat Ono
Tuesday 29/03/2016
FT
Integral Coach Factory 2 - 3 Madras Sporting Union
Tuesday 29/03/2016
FT
Hapoel Pardesya Noam 3 - 1 Hapoel Nahlat Yehuda
Tuesday 29/03/2016
FT
Beitar Nahariya 4 - 0 Beitar Kfar Kana
Tuesday 29/03/2016
FT
Hapoel Ramot Menashe 2 - 2 Maccabi Ahi Iksal
Tuesday 29/03/2016
FT
Nueva Chicago Res. 1 - 1 Barracas Central Res.
Wednesday 30/03/2016
FT
Chennai Customs 2 - 0 RBI
Wednesday 30/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res. 3 - 0 Colegiales Res.
Wednesday 30/03/2016
FT
Platense Res. 1 - 1 UAI Urquiza Res.
Wednesday 30/03/2016
FT
Almagro Res. 1 - 1 Deportivo Riestra Res.
Thursday 31/03/2016
FT
Red Warriors Students 0 - 1 UP Fighting Maroons
Thursday 31/03/2016
FT
FEU Tamaraws Students 3 - 0 Adamson Falcons Students
Thursday 31/03/2016
FT
Chennai City 0 - 2 Indian Bank
Thursday 31/03/2016
FT
Acassuso Res. 0 - 0 Estudiantes Caseros Res
Thursday 31/03/2016
FT
OltrepoVoghera 2 - 1 Chieri
Thursday 31/03/2016
FT
Fauve Azur Elite 0 - 0 Stade Renard
Friday 01/04/2016
FT
Beitar Petah Tikva 3 - 1 AS Holon
Friday 01/04/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv 0 - 0 Ironi Beit Dagan
Friday 01/04/2016
FT
Hapoel Zafririm Holon 1 - 0 Hapoel Nahlat Yehuda
Friday 01/04/2016
FT
Beitar Nahariya 3 - 2 Beitar Haifa
Friday 01/04/2016
FT
Arrows 3 - 8 Viva Chennai
Friday 01/04/2016
FT
Haifa Robi Shapira 0 - 1 Hapoel Umm al-Fahm
Saturday 02/04/2016
FT
South Hobart Res. 5 - 1 Olympia Warriors Res. II
Saturday 02/04/2016
FT
Clarence United Res. 2 - 0 Hobart Zebras Res.
Saturday 02/04/2016
FT
Growling Tigers Students 2 - 4 Ateneo Blue Eagles
Saturday 02/04/2016
FT
Stallion 3 - 2 Green Archers
Saturday 02/04/2016
FT
Southern Railway 1 - 5 Chennai
Saturday 02/04/2016
FT
Green Archers Students 3 - 2 NU Bulldogs Students
Saturday 02/04/2016
FT
Loyola 1 - 2 Kaya
Sunday 03/04/2016
FT
Kingborough Lions Res. 1 - 2 Olympia Warriors Res.
Sunday 03/04/2016
FT
Red Warriors Students 0 - 3 FEU Tamaraws Students
Sunday 03/04/2016
FT
Voltes 0 - 1 Global Makati
Sunday 03/04/2016
FT
AGORC 5 - 1 Integral Coach Factory
Sunday 03/04/2016
FT
Adamson Falcons Students 0 - 3 UP Fighting Maroons
Sunday 03/04/2016
FT
United City 7 - 0 Forza
Monday 04/04/2016
FT
Rīgas FS Res. 1 - 0 BFC Daugavpils Res.
Monday 04/04/2016
FT
Elnahada Nazareth 2 - 3 Kiryat Yam
Monday 04/04/2016
FT
St Joseph's II 3 - 0 Mons Calpe Res.
Tuesday 05/04/2016
FT
Hindustan Eagles 5 - 5 Madras Sporting Union
Tuesday 05/04/2016
FT
Ahi Bir al-Maksur 0 - 2 Tzeirei Kafr Kanna
Wednesday 06/04/2016
FT
Stallion 0 - 2 Global Makati
Wednesday 06/04/2016
FT
Chennai Customs 0 - 3 Indian Bank
Wednesday 06/04/2016
FT
Kaya 3 - 3 United City
Wednesday 06/04/2016
FT
Lions Gibraltar Res 1 - 0 Lynx Res.
Wednesday 06/04/2016
FT
Britannia XI Res. 6 - 1 Gibraltar United II
Thursday 07/04/2016
FT
Chennai City 2 - 1 Viva Chennai
Thursday 07/04/2016
FT
Lincoln Red Imps Res. 4 - 0 Europa Res.
Thursday 07/04/2016
FT
Magpies Res. 0 - 4 Manchester 62 Res
Thursday 07/04/2016
FT
Hallam 1 - 5 Frickley Athletic
Friday 08/04/2016
FT
Arrows 2 - 7 Chennai
Friday 08/04/2016
FT
Beitar Ir Ma'ale Adumim 2 - 2 Maccabi Ironi Netivot
Friday 08/04/2016
FT
Kiryat Yam 3 - 0 Ahi Akko
Saturday 09/04/2016
FT
Kingborough Lions Res. 3 - 1 Olympia Warriors Res. II
Saturday 09/04/2016
FT
Adamson Falcons Students 1 - 1 Growling Tigers Students
Saturday 09/04/2016
FT
Southern Railway 2 - 0 AGORC
Saturday 09/04/2016
FT
Green Archers Students 2 - 0 Red Warriors Students
Sunday 10/04/2016
FT
Uni of Tasmania Res. 1 - 1 Hobart Zebras Res.
Sunday 10/04/2016
FT
BeachSide Res. 0 - 7 South Hobart Res.
Sunday 10/04/2016
FT
FEU Tamaraws Students 0 - 1 Ateneo Blue Eagles
Sunday 10/04/2016
FT
Hindustan Eagles 4 - 0 Integral Coach Factory
Sunday 10/04/2016
FT
NU Bulldogs Students 0 - 1 UP Fighting Maroons
Tuesday 12/04/2016
FT
RBI 1 - 6 Madras Sporting Union
Tuesday 12/04/2016
FT
CA Atlanta Res. 4 - 2 Talleres Res.
Tuesday 12/04/2016
FT
Manchester 62 Res 1 - 1 Britannia XI Res.
Wednesday 13/04/2016
FT
Barracas Central Res. 0 - 1 Villa San Carlos Res.
Wednesday 13/04/2016
FT
Europa Res. 0 - 8 St Joseph's II
Wednesday 13/04/2016
FT
Mons Calpe Res. 0 - 4 Glacis United Res.
Thursday 14/04/2016
FT
Ateneo Blue Eagles 1 - 0 Green Archers Students
Thursday 14/04/2016
FT
Growling Tigers Students 2 - 1 NU Bulldogs Students
Thursday 14/04/2016
FT
Gibraltar United II 3 - 8 Lincoln Red Imps Res.
Thursday 14/04/2016
FT
Elnahada Nazareth 4 - 7 Tzeirei Kafr Kanna
Thursday 14/04/2016
FT
Lynx Res. 4 - 3 Magpies Res.
Friday 15/04/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael 4 - 2 Roei Heshbon Tel Aviv
Friday 15/04/2016
FT
Maccabi Ahi Iksal 2 - 1 Ihud Bnei Kfar Kara
Friday 15/04/2016
FT
Beitar Petah Tikva 1 - 0 Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Friday 15/04/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur 1 - 7 Hapoel Daliyat Al Karmel
Saturday 16/04/2016
FT
South Hobart Res. 6 - 0 Uni of Tasmania Res.
Saturday 16/04/2016
FT
East Coast Bays 2 - 0 Three Kings United
Saturday 16/04/2016
FT
Kaya 2 - 1 Stallion
Saturday 16/04/2016
FT
United City 1 - 3 Global Makati
Sunday 17/04/2016
FT
Hobart Zebras Res. 3 - 2 Kingborough Lions Res.
Sunday 17/04/2016
FT
Adamson Falcons Students 0 - 2 Green Archers Students
Sunday 17/04/2016
FT
Ateneo Blue Eagles 3 - 3 NU Bulldogs Students
Sunday 17/04/2016
FT
Growling Tigers Students 3 - 0 Red Warriors Students
Monday 18/04/2016
FT
Rīgas FS Res. 7 - 1 Riga FC Res. / Sitika FS
Monday 18/04/2016
FT
Muaither 0 - 0 Al Shahaniya
Tuesday 19/04/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi 3 - 4 Maccabi Segev Shalom
Tuesday 19/04/2016
FT
Hapoel Merhavim 4 - 0 Maccabi Ironi Netivot
Tuesday 19/04/2016
FT
Holon Yermiyahu 1 - 0 Dimona
Tuesday 19/04/2016
FT
Hapoel Pardesya Noam 3 - 0 Ironi Beit Dagan
Tuesday 19/04/2016
FT
Kiryat Yam 5 - 0 Beitar Kfar Kana
Tuesday 19/04/2016
FT
Maccabi Kfar Yona 2 - 0 Tzeirey Taibe
Tuesday 19/04/2016
FT
Britannia XI Res. 2 - 2 Lynx Res.
Wednesday 20/04/2016
FT
Dynamo de Douala 0 - 1 Renaissance
Wednesday 20/04/2016
FT
OltrepoVoghera 1 - 0 Caravaggio
Wednesday 20/04/2016
FT
Matelots 2 - 2 Fortuna Mfou
Thursday 21/04/2016
FT
UP Fighting Maroons 1 - 0 FEU Tamaraws Students
Thursday 21/04/2016
FT
Growling Tigers Students 0 - 4 Green Archers Students
Thursday 21/04/2016
FT
Adamson Falcons Students 0 - 0 Red Warriors Students
Saturday 23/04/2016
FT
South Hobart Res. 6 - 0 Clarence United Res.
Sunday 24/04/2016
FT
BeachSide Res. 4 - 3 Olympia Warriors Res. II
Monday 25/04/2016
FT
Olympia Warriors Res. 3 - 4 Hobart Zebras Res.
Monday 25/04/2016
FT
Europa Res. 0 - 5 Mons Calpe Res.
Tuesday 26/04/2016
FT
RBI 1 - 3 Hindustan Eagles
Tuesday 26/04/2016
FT
Douala AC 0 - 1 National Polytechnic
Tuesday 26/04/2016
15:00
Acassuso Res. - CA Fénix Res
Tuesday 26/04/2016
FT
Renaissance 0 - 0 PWD
Tuesday 26/04/2016
FT
Matelots 1 - 0 Djiko
Tuesday 26/04/2016
FT
Manchester 62 Res 1 - 5 St Joseph's II
Tuesday 26/04/2016
20:00
Frickley Athletic - Shaw Lane
Tuesday 26/04/2016
FT
Lynx Res. 2 - 2 Lincoln Red Imps Res.
Tuesday 26/04/2016
FT
Cobh Ramblers 2 - 1 Rockmount
Wednesday 27/04/2016
FT
Chennai Customs 0 - 0 AGORC
Wednesday 27/04/2016
14:00
Defensores Bel Res - Estudiantes Caseros Res
Wednesday 27/04/2016
FT
Platense Res. 1 - 0 Flandria Res.
Thursday 28/04/2016
FT
UP Fighting Maroons 3 - 0 Growling Tigers Students
Thursday 28/04/2016
FT
Green Archers Students 1 - 1 Ateneo Blue Eagles
Thursday 28/04/2016
FT
Chennai City 4 - 1 Southern Railway
Thursday 28/04/2016
FT
Defensores Bel Res 2 - 2 Estudiantes Caseros Res
Thursday 28/04/2016
FT
Barracas Central Res. 1 - 3 Almirante Brown Res
Thursday 28/04/2016
FT
Acassuso Res. 0 - 0 CA Fénix Res
Thursday 28/04/2016
FT
Colegiales Res. 2 - 3 All Boys Res.
Friday 29/04/2016
FT
Arrows 4 - 4 Madras Sporting Union
Saturday 30/04/2016
FT
Viva Chennai 3 - 2 Integral Coach Factory
Sunday 01/05/2016
FT
Chennai 0 - 5 Hindustan Eagles
Tuesday 03/05/2016
FT
Indian Bank 4 - 1 RBI
Wednesday 04/05/2016
FT