Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
BATE | 3 - 1 | Shakhtyor Soligorsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Monday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 0 - 0 | Gomel | ||
Friday | |||||
FT
|
Gomel | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Aggr. | Gomel | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Monday | |||||
FT
|
BATE | 3 - 1 | Energetik-BGU | ||
Friday | |||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 4 | BATE | ||
Aggr. | Energetik-BGU | 1 - 7 | BATE |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Gomel | 5 - 1 | Khimik Svetlogorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 0 | Gomel | ||
Aggr. | Khimik Svetlogorsk | 1 - 5 | Gomel | ||
Saturday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 2 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | BATE | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||
Aggr. | BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||
Saturday | |||||
FT
|
Energetik-BGU | 4 - 1 | Baranovichi | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 2 | Energetik-BGU | ||
Aggr. | Baranovichi | 1 - 6 | Energetik-BGU |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 2 - 1 | Polotsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Veras Nesvizh | |
Wednesday | ||||
FT
|
Gomel | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | |
Wednesday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 3 - 1 | Neman Grodno | |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | SKVICH | |
Wednesday | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 4 | Dinamo Minsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan Minsk | 2 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
BATE | 2 - 2 | Slavia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 0 - 1 | BATE | |
Saturday | ||||
FT
|
Smena Minsk | 1 - 2 | Partizan Minsk | |
Sunday | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 2 - 0 | Darida | |
Sunday | ||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 4 | Dinamo Minsk | |
Sunday | ||||
FT
|
Gorki | 1 - 3 | Neman Grodno | |
Sunday | ||||
FT
|
Kommunalnik Slonim | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | |
Sunday | ||||
FT
|
DJSSh Kirovsk | 0 - 4 | SKVICH | |
Sunday | ||||
FT
|
Veras Nesvizh | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | |
Sunday | ||||
FT
|
Byaroza 2010 | 1 - 3 | Energetik-BGU | |
Sunday | ||||
FT
|
Rechytsa | 1 - 4 | Naftan | |
Sunday | ||||
FT
|
Orsha | 2 - 8 | Torpedo BelAZ | |
Sunday | ||||
FT
|
Lida | 1 - 2 | Gomel | |
Sunday | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 1 | Slavia | |
Sunday | ||||
FT
|
Torpedo-Kadino | 0 - 1 | Dinamo Brest |