Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Montana | 0 - 1 | CSKA Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Montana | 2 - 0 | Lovech | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Lovech | 1 - 0 | Montana | View events | |
Aggr. | Lovech | 1 - 2 | Montana | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Beroe | 0 - 2 | CSKA Sofia | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
CSKA Sofia | 2 - 0 | Beroe | View events | |
Aggr. | CSKA Sofia | 4 - 0 | Beroe |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Lovech | 3 - 0 | Levski Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv GO | 1 - 1 | Montana | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Beroe | 0 - 0 | Cherno more | View events |
Thursday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 3 - 0 | Sozopol | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Vihar Stroevo | 0 - 5 | Cherno more | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Spartak Pleven | 0 - 2 | CSKA Sofia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Sozopol | 1 - 0 | Botev Plovdiv | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Lovech | 4 - 2 | Dunav ot Ruse | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 3 | Levski Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | Montana | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Lokomotiv GO | 1 - 0 | Ludogorets | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Beroe | 3 - 1 | Bansko | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 4 - 0 | Botev Galabovo | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Mezdra | 0 - 3 | Lovech | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 0 - 3 | Lokomotiv GO | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Oborishte | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Razlog | 1 - 7 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv 1929 | 0 - 5 | Ludogorets | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Vihar Stroevo | 0 - 0 | Dobrudzha 1919 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Svetkavitsa Tg | 0 - 4 | Beroe | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Pleven | 2 - 1 | Slavia Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 0 - 4 | Botev Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Etar VT | 1 - 1 | Sozopol | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 1 - 3 | Montana | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Vereya | 1 - 3 | Bansko | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 3 - 1 | Neftohimik | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Pomorie | 0 - 0 | Levski Sofia | View events |