Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
UN Käerjéng | 0 - 5 | F91 Dudelange |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
UN Käerjéng | 2 - 0 | Differdange 03 | |
Thursday | ||||
FT
|
Etzella Ettelbrück | 0 - 1 | F91 Dudelange |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
UN Käerjéng | 9 - 0 | Stengefort | |
Sunday | ||||
FT
|
Differdange 03 | 1 - 0 | Luxembourg City | |
Sunday | ||||
FT
|
Fola Esch | 0 - 2 | F91 Dudelange | |
Sunday | ||||
FT
|
Etzella Ettelbrück | 4 - 1 | Rumelange |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Progrès Niederkorn | 0 - 1 | UN Käerjéng | |
Friday | ||||
FT
|
Monnerich | 1 - 3 | Differdange 03 | |
Saturday | ||||
FT
|
Luxembourg City | 3 - 0 | Grevenmacher | |
Saturday | ||||
FT
|
Rumelange | 2 - 0 | Swift Hesperange | |
Saturday | ||||
FT
|
Avenir Beggen | 0 - 2 | Fola Esch | |
Saturday | ||||
FT
|
Jeunesse d'Esch | 1 - 4 | F91 Dudelange | |
Saturday | ||||
FT
|
Racing Union Luxembourg | 2 - 3 | Stengefort | |
Saturday | ||||
FT
|
Minerva Lintgen | 0 - 2 | Etzella Ettelbrück |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Pratzerthal-Redange | 0 - 4 | Progrès Niederkorn | |
Friday | ||||
FT
|
Mondorf-les-Bains | 0 - 2 | Minerva Lintgen | |
Saturday | ||||
FT
|
Flaxweiler-Beyren | 1 - 2 | Swift Hesperange | |
Saturday | ||||
FT
|
Daring Echternach | 1 - 8 | Jeunesse d'Esch | |
Saturday | ||||
FT
|
Oberkorn | 1 - 3 | Etzella Ettelbrück | |
Saturday | ||||
FT
|
Union Mertert | 0 - 2 | Grevenmacher | |
Saturday | ||||
FT
|
Titus Lamadelaine | 0 - 3 | Avenir Beggen | |
Saturday | ||||
FT
|
Sporting Bertrange | 0 - 1 | Stengefort | |
Saturday | ||||
FT
|
Jeunesse Schieren | 2 - 4 | UN Käerjéng | |
Saturday | ||||
FT
|
Remich | 0 - 1 | Luxembourg City | |
Saturday | ||||
FT
|
Atert Bissen | 0 - 3 | Racing Union Luxembourg | |
Saturday | ||||
FT
|
Mamer | 0 - 1 | Differdange 03 | |
Saturday | ||||
FT
|
Young Boys | 0 - 7 | F91 Dudelange | |
Saturday | ||||
FT
|
Monnerich | 4 - 0 | CeBra 01 | |
Saturday | ||||
FT
|
Victoria Rosport | 0 - 3 | Fola Esch | |
Wednesday | ||||
FT
|
Green Boys | 0 - 1 | Rumelange |