Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Makedonija | 1 - 1 | Rabotnički |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Makedonija | 2 - 0 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Milano | 1 - 0 | Makedonija | ||
Aggr. | Makedonija | 2 - 1 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 3 - 1 | Shkendija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 0 | Rabotnički | ||
Aggr. | Rabotnički | 3 - 2 | Shkendija |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Miravci | 1 - 1 | Makedonija | ||
Sunday | |||||
FT
|
Makedonija | 3 - 0 | Miravci | ||
Aggr. | Makedonija | 4 - 1 | Miravci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 0 - 0 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 1 - 0 | Renova | ||
Aggr. | Renova | 0 - 1 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 0 - 2 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Milano | 2 - 1 | Sileks | ||
Aggr. | Sileks | 1 - 4 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 3 - 1 | Shkendija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 3 - 0 | Pelister | ||
Aggr. | Shkendija | 4 - 3 | Pelister |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Metalurg | 0 - 1 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Milano | 0 - 0 | Metalurg | ||
Aggr. | Metalurg | 0 - 1 | Milano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Vardar Skopje | ||
Aggr. | Vardar Skopje | 1 - 3 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 1 - 0 | FK Nov Milenium Susica | ||
Wednesday | |||||
FT
|
FK Nov Milenium Susica | 0 - 2 | Rabotnički | ||
Aggr. | Rabotnički | 3 - 0 | FK Nov Milenium Susica | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Drita | 1 - 1 | Miravci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Miravci | 4 - 0 | Drita | ||
Aggr. | Drita | 1 - 5 | Miravci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 2 - 0 | Belasica | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Belasica | 0 - 0 | Sileks | ||
Aggr. | Sileks | 2 - 0 | Belasica | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 4 - 0 | Turnovo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Turnovo | 1 - 2 | Pelister | ||
Aggr. | Pelister | 6 - 1 | Turnovo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pobeda Prilep | 1 - 1 | Makedonija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Makedonija | 4 - 0 | Pobeda Prilep | ||
Aggr. | Pobeda Prilep | 1 - 5 | Makedonija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 3 - 0 | Ohrid Lihnidos | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ohrid Lihnidos | 1 - 2 | Shkendija | ||
Aggr. | Shkendija | 5 - 1 | Ohrid Lihnidos |