Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Petrocub | 0 - 0 | Sfîntul Gheorghe |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Sfîntul Gheorghe | 5 - 2 | Speranţa Nisporeni | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Speranţa Nisporeni | 2 - 2 | Sfîntul Gheorghe | View events | |
Aggr. | Speranţa Nisporeni | 4 - 7 | Sfîntul Gheorghe | ||
Monday | |||||
FT
|
Petrocub | 1 - 0 | Sheriff | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Sheriff | 2 - 1 | Petrocub | View events | |
Aggr. | Sheriff | 2 - 2 | Petrocub |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Zimbru | 1 - 2 | Petrocub | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Petrocub | 3 - 1 | Zimbru | View events | |
Aggr. | Petrocub | 5 - 2 | Zimbru | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Milsami | 0 - 1 | Sfîntul Gheorghe | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sfîntul Gheorghe | 0 - 0 | Milsami | ||
Aggr. | Sfîntul Gheorghe | 1 - 0 | Milsami | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Codru Lozova | 2 - 2 | Speranţa Nisporeni | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Speranţa Nisporeni | 5 - 0 | Codru Lozova | View events | |
Aggr. | Codru Lozova | 2 - 7 | Speranţa Nisporeni | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sheriff | 1 - 0 | Dinamo-Auto | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Dinamo-Auto | 0 - 5 | Sheriff | View events | |
Aggr. | Dinamo-Auto | 0 - 6 | Sheriff |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Speranţa Nisporeni | 6 - 1 | Speranța Drochia | ||
Friday | |||||
FT
|
Speranța Drochia | 0 - 3 | Speranţa Nisporeni | ||
Aggr. | Speranţa Nisporeni | 9 - 1 | Speranța Drochia | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Edineţ | 1 - 3 | Milsami | ||
Friday | |||||
FT
|
Milsami | 6 - 1 | Edineţ | ||
Aggr. | Milsami | 9 - 2 | Edineţ | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Sheriff | 12 - 0 | Sireți | ||
Friday | |||||
FT
|
Sireți | 0 - 15 | Sheriff | ||
Aggr. | Sireți | 0 - 27 | Sheriff | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Petrocub | 7 - 0 | Tighina | ||
Friday | |||||
FT
|
Tighina | 0 - 2 | Petrocub | ||
Aggr. | Tighina | 0 - 9 | Petrocub | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Codru Lozova | 7 - 1 | Victoria | ||
Friday | |||||
FT
|
Victoria | 0 - 3 | Codru Lozova | ||
Aggr. | Victoria | 1 - 10 | Codru Lozova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sfîntul Gheorghe | 1 - 0 | FCM Ungheni | ||
Saturday | |||||
FT
|
FCM Ungheni | 0 - 2 | Sfîntul Gheorghe | ||
Aggr. | FCM Ungheni | 0 - 3 | Sfîntul Gheorghe | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sporting Trestieni | 2 - 4 | Zimbru | ||
Sunday | |||||
FT
|
Zimbru | 5 - 1 | Sporting Trestieni | ||
Aggr. | Zimbru | 9 - 3 | Sporting Trestieni | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo-Auto | 8 - 0 | Maiak Chirsova | ||
Sunday | |||||
FT
|
Maiak Chirsova | 0 - 3 | Dinamo-Auto | ||
Aggr. | Maiak Chirsova | 0 - 11 | Dinamo-Auto |