Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 0 - 1 | Rubin Kazan | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 2 - 0 | Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 2 - 1 | Volga | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 4 - 0 | Lokomotiv Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 1 | Dinamo Moscow | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Volga | 2 - 1 | Akhmat Grozny | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 0 | Fakel | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 0 | Volgar Astrakhan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 2 - 0 | Torpedo Vladimir | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Amkar Perm | 0 - 2 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 1 - 0 | Anzhi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Tom Tomsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | Luch Vladivostok | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zenit | 2 - 0 | Dinamo Bryansk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 1 | Volga | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | Krylya Sovetov | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Yenisey | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 0 - 1 | Amkar Perm | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Ural | 0 - 0 | Rubin Kazan | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Istra | 0 - 1 | Spartak Moscow | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Metallurg-Oskol | 0 - 1 | Tom Tomsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 5 | Dinamo Moscow | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Khimki | 2 - 3 | Zenit | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 1 | Volga | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Zhemchuzhina Sochi | 1 - 2 | Rostov | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 1 - 0 | CSKA Moscow | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 0 - 3 | Anzhi | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 3 - 1 | Kuban Krasnodar | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 3 - 0 | Spartak Nal'chik | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Nizhny Nov. | 0 - 2 | Akhmat Grozny | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 1 | Krasnodar | View events |